תל אביב

"אני הסודני הכי מסוכן"

כתב איושם שהוגש נגד נתין מסודן מייחס לו עבירות אינוס איומים והפרעה לשוטר במילוי תפקידו

תמי מאור 04/09/2018
כתב אישום בגין אינוס (תמונה להמחשה iclipart)

פרקליטות מחוז ת"א (פלילי) הגישה(שלישי) כתב אישום לביהמ"ש המחוזי בעיר נגד גאפר אחמד יחיא, נתין סודן, בגין אינוס, איומים והפרעה לשוטר בשעת מילוי תפקידו.

 על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עורכת הדין מעיין שיוביץ, ב- 24.8.18 פגש הנאשם את המתלוננת, אשר בתקופה הרלוונטית נהגה להציע שירותי מין באזור התחנה המרכזית הישנה בתל אביב. הנאשם והמתלוננת סיכמו ביניהם כי יקיימו יחסי מין עם קונדום, וכי הנאשם ישלם לה בתמורה לכך 200 שקל. המתלוננת התלוותה לדירתו של הנאשם בתל אביב, שם בעל אותה הנאשם בהסכמתה תוך שימוש בקונדום. לאחר מכן, הסיר הנאשם את הקונדום, בעל אותה שלא בהסכמתה תוך התנגדותה וחרף צעקותיה וניסיונותיה להיאבק בו. בתוך כך, אמרה המתלוננת לנאשם "אתה מכאיב לי", "אתה הורג אותי". בהמשך, בניסיון להיחלץ מידי הנאשם, בעטה המתלוננת בנאשם ונאבקה עמו. בתגובה אחז הנאשם בחוזקה בגרונה ואיים עליה באומרו: "אם את תגידי משהו למישהו אני אהרוג אותך, אני אתפוס אותך ברחוב ואני אגמור אותך, את לא מכירה אותי, אני הסודני הכי מסוכן". הנאשם חדל ממעשיו לאחר שהתדפקו שכנים על דלת הדירה, לשמע זעקות המתלוננת. הנאשם פתח את מנעול הדלת והתרה במתלוננת לבל תספר את שאירע למשטרה.

אחר כך, כאשר הגיעו שוטרים לדירה, הזדהה הנאשם בכזב בפרטים בדויים וניסה להשליך את צרור המפתחות שלו ולמנוע את העברתו למשטרה.

בבקשת המעצר כתבה עו"ד שיוביץ כי "מעשיו של המשיב מעידים עליו כי הינו משולל כל רסן, המונע מדחפים אלימים. מסוכנותו זועקת נוכח המעשים המיוחסים לו והנסיבות האלימות של ביצוע העבירה".

 

עוד בתל אביב
מיכאל פרוסמושקין 10/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 03/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 01/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 28/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
10 בתי ספר חדשים ייפתחו בי-ם
ממשיכה הרצת הרכבת המהירה לי-ם
סער , מינה עוזרת חדשה
מעיין גלוזברג מונתה לעוזרת ראש עיריית כפר סבא
"כולנו אור איתן"
"הקמת התחנות מסכנת את בריאותם של 350 אלף תושבים"
הפוליטיקה של רעננה
הפוליטיקה של רעננה
מסוף האוטובוסים בנווה זמר יבוטל
הסרט המין החזק
יום האישה הבינלאומי בעופר גרנד קניון חיפה