תל אביב

אני ואת נעצב את העולם

במסגרת פרויקט "נערות מעצבות עולם" של עמותת יחדיו, נערות הבתים החמים חברו למעצבת גל צייכנר ועיצבו חולצות עם מסרים מעצימים ומחזקים. ביום שישי (14.9) תתקיים מכירה של החולצות בדיזינגוף סנטר. כל ההכנסות מהמכירה יחזרו לקידום פרויקטים נוספים בבתים החמים

תמי מאור 13/09/2018
חולצות שנוצרו במסגרת הפרויקט (צילום: יח"צ)

המעצבת האקטיביסטית גל צייכנר הצטרפה לפרויקט "נערות מעצבות עולם" של עמותת יחדיו, במסגרתו נערות המטופלות בבתים חמים בעמותה עברו סדנאות מעצימות שבסופן עיצבו חולצות עם מסרים מחזקים. ביום שישי (14.9) תתקיים מכירה של החולצות בדיזינגוף סנטר, כל ההכנסות מהמכירה יחזרו לקידום פרויקטים נוספים בבתים החמים.

במסגרת פרויקט "נערות מעצבות עולם" של עמותת יחדיו, נערות הבתים החמים חברו למעצבת גל צייכנר ועיצבו חולצות עם מסרים מעצימים ומחזקים. צייכנר, אושיית אופנה אקטיביסטית מובילה מאסה במגדריות שחנויות האופנה מציעות ויצרה מוצר שרוצה לשבור את המוסכמות ולחנך דור חדש של תפיסה מגדרית וצבעוני. המותג שיצרה, pink is for boys, ייתן פלטפורמה לעיצובי הנערות שליוותה בתהליך.

בפרויקט השתתפו עשרות נערות מ-17 הבתים החמים שמפעילה העמותה והממומנים ומפוקחים על ידי משרד העבודה והרווחה. לאורך השנה, הבנות עברו סדנאות מעצימות בנושא העברת מסרים ודנו בנושאים המעסיקים בנות בגילן, כמו ביטחון עצמי, מסוגלות אישית, הפרעות אכילה, בעיות עם ההורים, התמודדות עם הסביבה ועוד. כל העיצובים השתתפו בתחרות שבסופה נבחרו שלושת המקומות הראשונים של הבתים החמים בערד דימונה וקריית גת. החולצות יימכרו באירוע המכירה המיוחד בדיזינגוף סנטר בו ישתתפו הנערות עצמן וכל ההכנסות מהמכירה יחזרו לטובת פעילויות נוספות להעצמת הנערות בשנה הבאה. המכירה תתקיים בבניין A, קומה 2, מול פול אנד בר.

עדי לברון עטיה, מנהלת הבתים החמים בעמותת יחדיו ציינה "לפני כשנתיים יצאנו לפרויקט חדשני ״נערות משנות עולם״ במסגרתו חשפנו את הנערות, בין היתר, לנשים מובילות בחברה הישראלית. מה שמייחד את הפרויקט הזה הוא שהוא לא עבור הנערות, אלא איתן – הן שותפות פעילות ובחלק מהמקרים הן גם מובילות. זוהי גישה טיפולית שייחודית לבתים החמים ביחדיו וניתן לראות את תוצאותיה די מהר. כך למשל, כנס ארצי שהנערות הפיקו במסגרת הפרויקט זכה בפרס ארצי ובשנתיים האלה אנחנו הפכנו את הנערות לשותפות של ממש. זו מהות הפרויקט וזה מוכיח את עצמו – הן הפכו לאקטיביסטיות״.

יום שישי, 14.9, בין השעות 15:00-9:00 

מחירי החולצות – חולצה אחת – 35 ₪, 3 חולצות – 100 ₪. החולצות יימכרו במידות s-l ובמידות לילדים 8-12.

לינק לרכישת החולצות באתר העמותה: נערות מעצבות עולם - רכישת חולצות באתר יחדיו

 

 

עוד בתל אביב
מיכאל פרוסמושקין 21/09/2018
מיכאל פרוסמושקין 17/09/2018
מיכאל פרוסמושקין 15/09/2018
חיפושים אחר שחיין מתא במי הכנרת
מיכאל פרוסמושקין 15/09/2018
מיכאל פרוסמושקין 13/09/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
בונים גדול
בונים גדול
אלופי עולם
פרחים לאירוע המיוחד בחייכם
עתיקה ואינטראקטיבית
סוכל ניסיון הברחת אלפי פאקטים של סיגריות
סוכל ניסיון הברחת אלפי סיגריות
  גם אם קשה לפעמים, אסור לוותר על החלומות
"אסור לוותר על החלומות"
עלייה בתרומות והשתלות קרנית ברמב"ם
בכפ"ס אוכפים רכיבה על אופניים חשמליים