תל אביב

"המלאי מוגבל"

יריד תעסוקה מיוחד אשר יציע לאנשים עם מוגבלות מגוון משרות איכותיות בחברות מובילות במשק הישראלי, יתקיים ב-4 באוקטובר באוני' ת"א

כתב לוקאל 02/10/2018

"המלאי מוגבל" – יריד תעסוקה מיוחד אשר יציע לאנשים עם מוגבלות מגוון משרות איכותיות בחברות מובילות במשק הישראלי ביוזמת נורית פלג וולברג ובשיתוף בנק הפועלים, ההסתדרות הציונית העולמית, בלה דיגיטל ומקשיבים נט, יתקיים ביום חמישי ה-4.10.18 באוניברסיטת תל אביב.

היריד הייחודי מיועד למעסיקים ולאנשים עם מוגבלות, אקדמאים ומקצועיים במטרה לסייע להם למצוא מקום בזירת התעסוקה.

 במסגרת היריד יוצעו דוכנים של חברות מובילות במשק הישראלי אשר יציעו מאות משרות איכותיות פתוחות ומגוונות לאנשים עם מוגבלות.

בין החברות שישתתפו ביריד ויציעו משרות לאנשים בעלי מוגבלות: טבע, בנק הפועלים, שטראוס, תנובה, יוניליוור, פניקס, מנורה מבטחים, כלל, בזק, מטריקס, צ'ק פוינט, NESS, IBMפלאפון, גולדפרב זליגמן ושות', מיתר ליקוורניק גבע, רפאל, התעשייה האווירית, חברת החשמל, משרד החינוך, משרד המשפטים, בתי החולים איכילוב, אסף הרופא, וולפסון עוד.

 בנוסף, המשתתפים ביריד ייהנו מסדנאות למחפשי עבודה, הרצאות מעוררות השראה מעולמות הקריירה והאקדמיה ושיתוף סיפורי הצלחה. לפרטים והרשמה ליריד: http://nurit.ussl.co.il. ההשתתפות בכנס הינה חינם עבור מחפשי עבודה עם מוגבלות שנרשמו מראש.

 אריק פינטו, מנכ"ל בנק הפועלים: ״אנחנו שמחים על ההזדמנות לקחת חלק ביוזמה חשובה כל כך, וקוראים לחברינו מהארגונים העסקיים הגדולים להצטרף אלינו ולהציע משרות איכותיות לאנשים עם מוגבלות. התרומה תהיה משולשת - גם לעובד עצמו, גם לעסק וגם לחברה הישראלית כולה".

נורית פלג וולברג, מידענית וסופרת (תואר שני) עם מוגבלויות, אשר יזמה את היריד: "אני גאה ונרגשת לקראת פתיחתו את של היריד המיוחד הזה אשר יציע לאנשים עם מוגבלות מגוון משרות איכותיות בחברות הגדולות במשק הישראלי. אני פעילה חברתית שמכירה מקרוב את הקשיים איתם אנשים עם מוגבלות מתמודדים וחשוב לי מאוד להשפיע, בעיקר בתחום התעסוקתי הכל כך קריטי עבורם, לכן החלטתי ליזום כנס תעסוקתי מיוחד לאנשים מיוחדים להשגת עבודה איכותית. מטרת היריד מצד אחד לאפשר למעסיקים ליהנות מהכישורים של העובדים ומצד שני לעובדים למצות את הפוטנציאל המקצועי שלהם".

  יום חמישי 4.10.18 בין השעות: 16:00-8:30 באולם סמולארש באוניברסיטת תל אביב, 

עוד בתל אביב
חשבנו שיעניין אותך גם...
אזעקות באזור הצפון
אזעקות באזור הצפון
נפתח המרכז לגיל הרך
ראשת מועצה חדשה בפרדס חנה כרכור
במודיעין חוצים בבטחה
רחובות עם הפנים לחנוכה
הרוגה ושלושה פצועים בתאונה באשקלון
מפלגת העבודה תומכת ברפי סער לראשות עיריית כפ"ס
תנו לקרוא בשקט