תל אביב

אישה נספתה בשריפה בתל אביב

כוחות כיבוי, שמטרה והצלה הוזעקו לשריפה בסמוך לשוק הכרמל בת"א. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותה של אישה כבת 62. נסיבות השריפה נחקרות

כתב לוקאל 22/10/2018
אישה נספתה בשריפה בתל אביב
כוחות ההצלה בזירה (צילום: דוברות מד"א)

אישה בשנות הששים לחייה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בסמוך לשוק הכרמל בתל אביב. נסיבות האירוע נחקרות. אדם אחד עוכב לחקירה.
 
דוברות המשטרה (ירקון): לפני זמן קצר מד"א  קבעו את מותה של האישה,ילידת 53'. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ופועלים בשיתוף פעולה עם כוחות ההצלה. כוחות כב"ה השיגו שליטה על השריפה. המשטרה עיכבה אדם, בן 58, לבירור נסיבות האירוע. הציבור מתבקש להימנע מלהגיע למקום על מנת לאפשר לשוטרים ולגורמי ההצלה לבצע את עבודתם.
 
דוברות מד"א: "בשעה 06:01 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על שריפה ברחוב יום טוב בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותה של אישה כבת 62. 
 
חובש רפואת חירום במד"א דני בן ארוש סיפר: "כשהגענו למקום ראינו עשן סמיך יוצא ממבנה חד קומתי שעלה באש. לוחמי האש פעלו במקום על מנת לכבות את השריפה וברגע שהתאפשר בוצעה סריקה במבנה וחולצה ממנו אישה כבת 62 מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה כשהיא סובלת מכוויות ומשאיפת עשן. ביצענו בה פעולות החייאה מתקדמות שכללו תרופות, הנשמות ועיסויים אבל מצבה היה קריטי ובסופן נאלצנו לקבוע את מותה".
 
מחמוד תאיה חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום הגברת עדיין הייתה לכודה בדירתה שבסמוך לשוק הכרמל. צוותי כיבוי פעלו לחילוצה כשהיא סובלת מכוויות ובעיות נשימה עקב שאיפת עשן במצב אנוש. ביצעתי בה פעולות החייאה בסיוע חובשים נוספים ולאחר מכן בהגעת ניידת טיפול נמרץ למרבה הצער נאלצו לקבוע את מותה בזירה".


 
 
 

עוד בתל אביב
מיכאל פרוסמושקין 17/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 08/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 03/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 01/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מינהלת התחדשות עירונית מוקמת בכפר סבא
יוצאים למאבק
ביהמש קיבל את העתירה של קהילת יונתן
ביהמ"ש קיבל את עתירת קהילת יונתן
שלום אחרון וחיבוק!
שלום אחרון וחיבוק!
שיאני השכר בעיריית הוד השרון
מיהו שיאן השכר בעיריית הוד השרון לשנת 2017?
הרכב הפוגע עומד על מעבר חצייה
אישום: נהג ברשלנות ודרס למוות תושב רעננה
יום התרמה קרן רועי לא אחסר
יום התרמה "קרן רועי לא אחסר"
שברו את הקוד