תל אביב

אישה נספתה בשריפה בתל אביב

כוחות כיבוי, שמטרה והצלה הוזעקו לשריפה בסמוך לשוק הכרמל בת"א. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותה של אישה כבת 62. נסיבות השריפה נחקרות

כתב לוקאל 22/10/2018
אישה נספתה בשריפה בתל אביב
כוחות ההצלה בזירה (צילום: דוברות מד"א)

אישה בשנות הששים לחייה נספתה הבוקר (שני) בשריפה שפרצה בסמוך לשוק הכרמל בתל אביב. נסיבות האירוע נחקרות. אדם אחד עוכב לחקירה.
 
דוברות המשטרה (ירקון): לפני זמן קצר מד"א  קבעו את מותה של האישה,ילידת 53'. שוטרי משטרת ישראל נמצאים במקום ופועלים בשיתוף פעולה עם כוחות ההצלה. כוחות כב"ה השיגו שליטה על השריפה. המשטרה עיכבה אדם, בן 58, לבירור נסיבות האירוע. הציבור מתבקש להימנע מלהגיע למקום על מנת לאפשר לשוטרים ולגורמי ההצלה לבצע את עבודתם.
 
דוברות מד"א: "בשעה 06:01 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על שריפה ברחוב יום טוב בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו במקום טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שבסופן נקבע מותה של אישה כבת 62. 
 
חובש רפואת חירום במד"א דני בן ארוש סיפר: "כשהגענו למקום ראינו עשן סמיך יוצא ממבנה חד קומתי שעלה באש. לוחמי האש פעלו במקום על מנת לכבות את השריפה וברגע שהתאפשר בוצעה סריקה במבנה וחולצה ממנו אישה כבת 62 מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה כשהיא סובלת מכוויות ומשאיפת עשן. ביצענו בה פעולות החייאה מתקדמות שכללו תרופות, הנשמות ועיסויים אבל מצבה היה קריטי ובסופן נאלצנו לקבוע את מותה".
 
מחמוד תאיה חובש באיחוד הצלה סיפר: "כשהגעתי למקום הגברת עדיין הייתה לכודה בדירתה שבסמוך לשוק הכרמל. צוותי כיבוי פעלו לחילוצה כשהיא סובלת מכוויות ובעיות נשימה עקב שאיפת עשן במצב אנוש. ביצעתי בה פעולות החייאה בסיוע חובשים נוספים ולאחר מכן בהגעת ניידת טיפול נמרץ למרבה הצער נאלצו לקבוע את מותה בזירה".


 
 
 

עוד בתל אביב
חשבנו שיעניין אותך גם...
חגי אמיר
מנהל חדש לבית החולים לוינשטיין
חוגגים דמוקרטיה בגן החיות התנכי בירושלים
חייבים מנהיג כריש
מאי דיין. חוזרת לקדנציה שניה בקבוצה
בנות הרצליה מתחזקת בשתי ישראליות
מבלים באושילנד
ראש החזיר על גדר בית הכנסת. פרשה שלא הסתיימה
"לא יכול להיות ששבעה חודשים כלום לא קורה"
הואשם לפני ימים אחדים באיומים על אמו ועל שוטרים
"אם אמא שלי התלוננה, אני קובר אותה באפריקה"
הפיס ועיריית עכו העניקו מלגות לסטודנטים
רכבת פגעה בהולכת רגל בעיר רחובות
הולכת רגל נפצעה קשה מפגיעת רכבת בתחנה ברחובות