תל אביב

עוד הסכם קואליציוני

מועצת העיר תל-אביב-יפו: נחתם הסכם קואליציוני בין סיעת "תל-אביב 1" לסיעת "יאפא"

תמי מאור 04/12/2018
רון חולדאי ויו"ר סיעת "יאפא" עבד אבושחאדה (צילום: דוברות עיריית תל אביב)

הסכם קואליציוני שני למועצת העיר ה-21 של תל-אביב-יפו נחתם אתמול (שני) בערב בין סיעת "תל אביב 1" לסיעת "יאפא". במסגרת ההסכם הוחלט על שיתוף פעולה במגוון נושאים כגון חינוך, קהילה, דיור, תרבות, נוער וספורט, נגישות, ביטחון אישי, פיתוח תשתיות, תחבורה, תעסוקה, תיירות וכלכלה.

עוד הוסכם כי נציג הסיעה ישולב בכל ועדה או פורום העוסק בענייני יפו. הקמת ועדה לענייני יפו תיעשה בתאום והסכמה עם נציג הסיעה. בנוסף, לסיעה תהיה נציגות בוועדת החינוך, הנהלה, מכרזים וספורט וכן ישולבו נציגי הסיעה בוועדות נוספות, וכן במועצות המנהלים של התאגידים העירוניים.

 ראש עיריית תל אביב-יפו רון חולדאי מסר כי הוא מברך על ההסכם שנחתם עם סיעת יאפא: " אני שמח על בחירתה של סיעת יאפא ושל עבד אבושחאדה כמנהיגות יפואית המחזקת את הקולות המתונים הרוצים לקדם מודל לחיים משותפים ביפו. שמח אף יותר על שיתוף הפעולה וההסכמות בין הסיעות על המשך העשייה העירונית לשיפור איכות החיים ביפו שאני בטוח שתניב  תוצאות חשובות וטובות למען הציבור.

 יו"ר סיעת "יאפא" עבד אבושחאדה: לאחר חודש של דיונים ראינו שיש שותפות אמיתית פוטנציאלית אל מול ראש העירייה וסיעתו ועל כן ראינו לנכון בשל טובת כל תושבי יפו לחתום על הסכם קואליציוני בו אנו מקבלים ומקיימים את הבטחות הבחירות שלנו בנושא, דיור, קהילה, חינוך, תחבורה ציבורית ועוד. אנו מקווים שהשותפות תניב פירות עבור תושבי יפו. וכפי שאמרנו- באנו לשים את יפו במרכז.

עוד בתל אביב
תמי מאור 03/12/2018
למקומות, היכון, רוץ...
תמי מאור 30/10/2018
תמי מאור 30/10/2018
כתב לוקאל 23/10/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
אומרים תודה לאנשי החינוך
למי שייכת המילה ירוקים?
זוכרים את דולב
חמודי בשניידר
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
האופטימיות הפכה לאכזבה
מופעי יום העצמאות יעברו לפארק
"אנו באנו..." – אירוע שיחזור ההעפלה