תל אביב

יריד עבודה בהייטק לבוגרי פיתוח תוכנה

לראשונה בישראל: יריד עבודה בהייטק לבוגרי לימודי פיתוח תוכנה מואצים

כתב לוקאל 24/12/2018
אירוע תעסוקה לבוגרי בוטקאמפס צילום - קטרינה סבינה

כ-140 בוגרי לימודי פיתוח תוכנה מואצים (לימודי "בוטקמאפ") השתתפו בשבוע שעבר ביריד תעסוקה ראשון מסוגו בארץ בהשתתפות חברות הייטק מובילות בהן Check Point ו-One1.

היריד אורגן ע"י לה-ואגון ת"א, סניף ישראלי של רשת הבוטקאמפ הגדולה והמובילה בעולם.במתחם הלימודים של לה-ואגון שברח' בן יהודה בעיר התכנסו כ-140 בוגרים טריים של שיטת לימודי פיתוח התוכנה החדשנית אשר הולכת והופכת פופולרית מיום ליום, כמענה לביקוש הרב לעובדים בתעשיית ההייטק הישראלית. שיטת ה"בוטקאמפ" נועדה להכשיר את הסטודנטים כך שיוכלו להשתלב ולעבוד כמפתחי תוכנה באופן מקצועי תוך זמן שיא של שבועות ספורים. חברות ההייטק הצביעו ברגליים, ושלחו נציגיהן כדי להכיר ולגייס את הבוגרים. בין החברות המשתתפות: Check Point , One1, Deskforce, Gstat ועוד.


את האירוע יזמו רביע בדר וג'וי פואה, היזמים העומדים מאחורי הגעתה לארץ של רשת לימודי הבוטקאמפ המובילה בעולם, Le Wagon. נוסף על דוכני הגיוס של חברות ההייטק, נערכה במקום הרצאה של יואב מלמד, האיש מאחורי קבוצת הפייסבוק הפופולארית "משרות הייטק ללא נסיון קודם" הנועדה לתווך בין מתכנתים בעלי ידע אך ללא נסיון, לחברות שמחפשות להעסיק מפתחים בעלי פוטנציאל בתחילת דרכם.


רביע בדר, מנכ"ל משותף של לה-ואגון ת"א אמר:

"בעוד הביקוש בענף ההייטק לעובדים מוכשרים הולך וגובר, לימודי הבוטקאמפ נותנים מענה הן לחברות המחפשות עובדים והן לבעלי הפוטנציאל אשר לא מעוניינים או לא יכולים להרשות לעצמם לימודים אקדמיים של שנים. האירוע הזה הוא הוכחה לכך שהשיטה עובדת, וחברות ההייטק נכונות לקלוט עובדים מוכשרים גם ללא תואר. חוץ מזה, חשוב לזכור שלימודי פיתוח מאפשרים לבוגרים לא רק להשתלב, אלא גם להוביל בעצמם יוזמות סטארטאפ, וזה דבר שאנו בהחלט מעודדים"


עוד בתל אביב
חשבנו שיעניין אותך גם...
נמצא הסדר לפעילות גן מרנגית
נמצא הסדר לפעילות גן מרגנית
חשוד בפדופיליה נתפס ברעננה
'כסף, או סכין בצוואר'
תאונת דרכים בנהריה
הולך רגל נפגע מרכב בכביש 4 ונפצע באורח בינוני
בני 17 חשודים כי סרסרו בקטינה
בני 17 חשודים כי סרסרו בקטינה
הולכים לתערוכה
אין רצף לשבילי האופניים
אין רצף לשבילי האופניים
הסיגריות שעשו עלייה