תל אביב

פרויקט המגורים היוקרתי בתל אביב

פרוייקט המגה יוקרה "מגדל בראשית" אשר יוקם בשכונת בבלי בתל אביב יתנשא לגובה של -44 קומות ויכלול חמאם טורקי, טרקלין עסקים, בריכה מקורה, חדר יינות מפואר, אולם סקווש ועוד.

כתב לוקאל 17/02/2019
פרוייקט המגה יוקרה
צילום הדמיה: "מגדל בראשית"

משפחת כוזהינוף מדווחת כי סיימה באחרונה את עבודות החפירה, והחלה בבניית המרתפים באחד מפרויקטי היוקרה המרתקים והחשובים בעיר תל אביב. 

מגדל בראשית הינו פרויקט מגה יוקרה שמהווה פרויקט הדגל של משפחת כוזהינוף, משפחת יהלומנים ותיקה. הפרויקט יכלול שירותים מיוחדים כגון חמאם טורקי, אולם סווקש בריכה מחוממת ומקורה, ועוד. לדברי מוטי כוזהינוף, המגדל צפוי להציב סטנדרט חדש של יוקרה בישראל, בשכונת המגורים היוקרתית ביותר בתל אביב. 

המגדל אשר יתנשא ל-44 קומות תוכנן בצורת Y,  כך שיאפשר לרוב הדירות בו לקבל נוף לים או את הנוף המרשים של הפארק הגדול.

כוזהינוף מסביר כי קהל היעד של הפרויקט הוא קודם כל - מי שמחפש ויודע לזהות יוקרה אמיתית.  מדובר כמובן במשפחות עם אמצעים, אנשים שעוזבים בתים פרטיים לטובת דירות במגדלים, משפחות צעירות שמעוניינות בשכונה וותיקה עם שירותים ציבוריים איכותיים, כמו גם אנשים ומשפחות שכבר גרים בשכונה ומעוניינים לשדרג לדירה חדשה ומודרנית, בבניין עם 'פסיליטיז' ברמה הגבוהה ביותר".

איל חכם, מנכ"ל חברת מניבים, שאחראית על שיווק ומכירת פרויקט מגדל בראשית בשכונת בבלי, מסביר כי "הדירות יהיו דירות יוקרה בתמהיל מגוון, החל מדירות 3 חדרים ועד לדירות 200 מ"ר ויותר, כולל דירות גן ופנטהאוזים. השטחים הציבוריים כוללים לובי מפואר, מרתף יינות, טרקלין עסקים, ספא וחמאם טורקי, אולם סקווש, חדר ישיבות פרטי, ספרייה וכמובן בריכת שחייה מקורה ומרשימה, והכול ברמת גימור ואיכות חסרת תקדים. עיצוב שטחי הציבור במגדל בראשית יהווה חלק בלתי נפרד מהפיכתו לייחודי, יוקרתי, פורץ דרך ואיכותי, כזה שישאיר חותם". 

צוות ההקמה המנוסה בענף:

מאחר ומדובר בפרויקט אשר מציב את הרף הגבוה ביותר בתחום מגורי היוקרה החליטה משפחת כוזהינוף  לגייס אל הפרויקט את האנשים הכי מנוסים בתחום: את תכנון המגדל הובילה האדריכלית רחל פללר ממשרד האדריכלים יסקי – מור – סיון, מהמובילים בישראל. הרכב צוות התכנון משלב מצד אחד צוות ותיק בעל ניסיון של שנים רבות בתכנון פרויקטים בעלי היקף ומורכבות מהגדולים ביותר שבוצעו במדינה, ומנגד קבוצת אדריכלים צעירים דינמיים וכישרוניים. שילוב זה מאפשר למשרד ליצור אדריכלות בעלת מעוף וברוח הזמן, הנתמכת בניסיון ובשקול דעת בשל. עניין שני ולא פחות חשוב היה עיצוב הפנים, בעיקר של השטחים הציבוריים, ולצורך כך צירפו לצוות את מעצבת היוקרה - אירמה אורנשטיין, בעלת סטודיו המתמחה בעיצוב ואדריכלות לדירות יוקרה, ובנייני יוקרה בישראל וברחבי העולם. 


עוד בתל אביב
חשבנו שיעניין אותך גם...
כתובות גרפיטי גסות פורסמו על מתקני משחקים בגינת מגדיאל
לא שוכחים
בשם הממלכה
"הנאשם עשה שימוש ציני במעמדו כמורה:
עליות זה להיות
"עליות זה להיות"
להזדקן בשקט: יפוי כוח מתמשך
הגביע ששווה מאה
לא יכולים להצביע