תל אביב

מכת הבלונים שתנחת בדיזנגוף סנטר

תמנון אימתני, עשרות דגים, מדוזות, סוסוני ים, סרטן ענק וצוללת צהובה ענקית אחת ימתינו למבקרי הסנטר בפסטיבל "מכת בלונים 2" בחול המועד השנה

כתב לוקאל 03/04/2019
מכת בלונים 2 - אירועי פסח בדיזנגוף סנטר
צילום : BalloonPlay

בעקבות ההצלחה שנחל פסטיבל הבלונים הענק בשנה שעברה, שמשך לא פחות מ-200,000 איש במהלכו, דיזנגוף סנטר נענה לבקשת המבקרים ויחזיר בפסח הקרוב את "מכת בלונים 2", בין התאריכים 21-24.4.19.

25,000 בלונים ישובצו במיצגי ענק בהשראת עולמות התוכן של העולם התת ימי. בין המיצגים ניתן יהיה להתרשם מתמנון סגול ענק שיתנשא לגובה של כ-10 מטרים וזרועותיו הענקיים יתפרסו על שטח של כ-40 מטרים, צוללת צהובה בגודל של כ-8 מטרים תזמין ילדים להיכנס פנימה לתצפית תת ימית בה ניתן יהיה לראות את עולם הדגה שיעוצב אף הוא מבלונים ועוד עשרות יצירות ססגוניות מבלונים שידמו את עולם המים הקסום.

מיצגי הבלונים ייבנו בעזרת צוות מקצועי של למעלה מ-20 בלונאים, שינפחו עשרות סוגים של בלונים בגדלים שונים. בנוסף, במקום יפעלו סדנאות בלונים אינטראקטיביות, כך שניתן יהיה ליצור בעזרתם צורות רבות. מבקרי ההפנינג יוכלו לרכוש בלונים מיוחדים בחנות קונספט שתפעל במהלך חול המועד. כמו כן, מדי יום בשעה 16:00 יתקיים בבוטיק המעצבים מופע בידור של בלונאי שישעשע את הקהל עם צורות יצירתיות במיוחד. הכניסה וההשתתפות בכל הפעילויות בחינם.

פסטיבל הבלונים יסתיים בקול תרועה רמה, כשביום רביעי ה-24.4.19 בשעה 21:00 תתקיים מסיבת פיצוץ הבלונים. כל אורח יקבל קיסם ויוזמן לפוצץ את הבלונים כאוות נפשו.

 

פסטיבל "מכת בלונים 2" יפעל בין הימים 21-24.4.19 בין השעות 11:00-17:00,

בדיזנגוף סנטר, רחוב דיזנגוף 50, תל אביב.

הכניסה וההשתתפות בכל הפעילויות – בחינם!

עוד בתל אביב
חשבנו שיעניין אותך גם...
ויכוח בכביש הסתיים בדקירה
כ-3500 יחידות דיור חדשות בנתניה
כ-3500 יחידות דיור חדשות בנתניה
הארנה החדשה של ראשון לציון
רכבת פגעה בהולכת רגל בעיר רחובות
הולכת רגל נפצעה קשה מפגיעת רכבת בתחנה ברחובות
מרדף משטרתי הסתיים בפצוע ירי
מרדף משטרתי הסתיים בפצוע ירי
רעיונות מקוריים למתנות יום הנישואין
רעיונות מקוריים למתנות יום הנישואין
ילד פונה לבי"ח לאחר שאיבד את הכרתו בביתו
"אסור לחכות לקורבן הבא"