תל אביב

גבר נרצח בדרום ת"א

בנוסף למותו של הגבר כתוצאה מדקירות, צוותי מד"א פינו לבית חולים גבר ואישה אשר נפצעו באורח בינוני עד קשה. המשטרה פתחה בחקירה

מיכאל פרוסמושקין 23/04/2019
המשטרה פתחה בחקירה (iclipart)

גבר נרצח ושני בני אדם נוספים נפצעו מדקירות אמש  (יום שני) בדרום ת"א.

בשעה 23:05 התקבל דיווח במוקד מד"א במרחב דן על גבר ואישה שנמצאו פצועים בדירה בתל אביב. פראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של גבר שנמצא ללא סימני חיים והעניקו טיפול רפואי לאישה במצב בינוני. לאחר טיפול ראשוני בשטח, היא פונתה לבית חולים איכילוב. 

בתוך כך, בשעה 22:50 התקבל דיווח במוקד מד"א על קטטה ברחוב נווה שאנן בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח איכילוב גבר במצב קשה עם חבלות בראש ובגפיים. 

חובש רפואת חירום במד"א ליאור שאשא סיפר: "כשהגעתי למקום חברתי לצוות משטרתי שהוביל אותי לפצוע כבן 20 ששכב ברחוב כשהוא מחוסר הכרה וסובל מחבלות בראשו ובגפיים. הענקתי לו טיפול רפואי ראשוני מציל חיים בשטח, העלתי אותו תוך כדי המשך טיפול רפואי לאמבולנס והוא פונה במצב קשה לבי"ח איכילוב."

הפראמדיקים של מד"א ארטיום גנרלוב ויאיר גולדשטיין סיפרו: "המשטרה הובילה אותנו לדירה שבתוכה שכב גבר כבן 30 מחוסר הכרה עם מספר פציעות מדממות בגופו. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום. בסריקות שבוצעו בדירה אותרה אישה כבת 53 על גגון מחוץ לחלון כשהיא סובלת מפציעות מדממות בפלג גופה העליון, בסיוע כוחות כיבוי שהגיעו למקום חילצנו אותה לרחוב ופינינו אותה במהירות לבי"ח תוך המשך טיפול רפואי כשמצבה בינוני ויציב."

כוחות משטרה שהגיעו למקום פתחו בחקירת האירוע. מהמשטרה נמסר כי המעורבים הינם נתינים זרים ממוצא פיליפיני. 

עוד בתל אביב
מיכאל פרוסמושקין 09/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 08/07/2019
מיכאל פרוסמושקין 04/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
התערוכה במשכן
מוצרט בא לבקר בגן
שמים דגל אדום
חשד: גנבה אלפי שקלים מקשישה
אליפות ARENA ישראל בשחייה
חשד: צעיר מכפ"ס ביצע עבירות מין בקטינות וחיילות
ערב לזכרו של אופנוען מהרצליה שנהרג בתאונה
ערב לזכרו של אופנוען מהרצליה שנהרג בתאונה
אלי גינזברג , מנכל עזרה ובצרון
יחד תחת קורת גג אחת
יום פתוח בגנים הבוטניים
יום פתוח בגנים הבוטניים