תל אביב

'עראיס' מגיע לתל אביב

'עראיס' משוק מחנה יהודה בירושלים מגיע לתל אביב, הסניף הראשון מחוץ לגבולות ירושלים יפתח ברחוב הרצל 12 בתל אביב

כתב לוקאל 29/04/2019
'עראיס' בשוק מחנה יהודה בירושלים
צילום באדיבות 'עראיס' ירושלים

לאחר שפתחו את מסעדת 'עראיס' בשוק מחנה החליטו היזמים שגיא זיזי, תושב מבשרת ואריאל אסקיו מהר אדר לפתוח סניף ראשון של עראיס מחנה יהודה, בעיר תל אביב ברחוב הרצל 12, הסניף בגודל 100 מ"ר על שלושה מפלסים. היזמים נעזרו בשירותים העסקיים של מט"י ירושלים.

שגיא:"הקמנו את הסניף הראשון בשוק מחנה יהודה לפני כשנה, מהרגע שפתחנו קיבלו אינספור פניות שביקשו לתת זיכיונות לסניפים, באותה תקופה החלטנו שאנחנו מתקדמים לאט ולא נותנים. ועכשיו לאחר שנה שראינו שבאמת יש ביקוש והעסק מצליח, החלטנו להביא זכיין שפותח סניף חדש בתל אביב ברחוב הרצל 12 פינת רוטשילד.הסניף מאוד יפה ומושקע והעראיס שלנו יתאים מאוד לאזור הספציפי הזה בתל אביב".

שגיא סיפר שהמסעדה מציעה גם כן מנות עראיס עם בשר בקר, כבש או אנטריקוט כמו בסניף המקורי בירושלים. " אנחנו משתדלים לגוון בספיישלים שלנו על בסיס יום יומי ועכשיו עם ההתרחבות לתל אביב כמובן שנתאים את עצמנו גם לאוכלוסיה המקומית ונוציא מנות צמחוניות וטבעוניות".

עתידים להיפתח סניפים נוספים?

שגיא:"בוודאי, אנחנו רוצים להגיע לכל הערים הגדולות, תל אביב, ראשון,רחובות וחיפה. העיקר לעשות את הדברים לאט ונכון, נתחיל בערים הגדולות ולאחר מכן נתפרס על מקומות נוספים בארץ".

שגיא ואריאל חברים קרובים מילדות, למדו יחד בחטיבת היובל ובתיכון הראל במבשרת ושמרו על קשר גם בהמשך "תמיד אמרנו שנפתח יחד עסק משלנו", הם מספרים. את האוכל הם מכינים בעצמם והיד שלהם באה לידיי ביטוי גם בפרט הקטן ביותר. "אנחנו רוצים לשמח אנשים ולשמחתנו, אנחנו מקבלים ביקורות מעולות ולקוחות מגיעים מכל הארץ".

 

עוד בתל אביב
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרסגור הנדין. החורשה תישאר במקומה
נגנזה התוכנית להקים חניון במקום החורשה בסמוך לבית הספר "יצחק שדה"
בעירייה נערכים למצב חירום
המרכז הקהילתי בשכונת בת-גלים נפתח מחדש
הוגבר הפיקוח בנושא גיזום ברעננה
דר מנחם ביתן
רופא מחוזי חדש לקופת חולים מאוחדת במחוז ירושלים
נעצר חשוד בתקיפות בת"א
מנגינת הלב
תאונה קשה בכביש 60
שני צעירים נהרגו בתאונה בכביש 60