תל אביב

מי יארח את מדונה באירוויזיון?

במלון דן תל אביב הוכנה עבור הכוכבת הסוויטה המלכותית בה שהתה בביקוריה הקודמים בישראל ב-2009 וב- 2012

כתב לוקאל 12/05/2019
מלון דן תל אביב סוויטה מלכותית
צילום: אורי אקרמן

הולכות ונשלמות ההכנות במלון דן תל אביב לקראת הגעתה של מדונה הצפויה לנחות בישראל במטוסה הפרטי במהלך השבוע הקרוב. מדונה תשהה בסוויטה המלכותית בה שהתה בביקוריה הקודמים בישראל ב-2009 וב- 2012. מדונה צפויה להישאר בישראל חמישה ימים במסגרתם תופיע באירוויזיון.

את מדונה ילוו מנהלה האישי גיא עוזרי וצוותה ולצורך כך שוריינה עבורם כל הקומה החמישית הכוללת 37 חדרים וסוויטות יוקרתיות הפונות  לחוף ימה של תל אביב.

מדונה תגיע למלון דן תל אביב מלווה בשף האישי שלה שיעבוד בצמוד לשף המלון עובד אלפיה.  השנים אף יהיו אחראים על ארוחת יום השישי של מדונה שתתקיים בחדר אוכל פרטי שיוקצה למדונה ואורחיה.

הערכות המלון לביקורה של מדונה כוללת הקמת חדר כושר פרטי לשמירה על פרטיותה, האפלה ואיטום החלונות בחדר השינה האישי שלה, אספקת פירות אורגניים ופרחים האהובים עליה.

יצוין כי בקומה הסוויטות של מדונה, בסוויטת "טראס" הפונה גם היא לים, יתארח באותם הימים, מעצב האופנה הצרפתי ז'אן פול גוטייה.

הסוויטה המלכותית של מלון דן תל אביב שבה תתארח הזמרת מדונה אירחה בעבר מפורסמים רבים, ביניהם: מיק ג'אגר ולהקת הרולינג סטונס, בריטני ספירס, להקת רובים ושושנים, ג'ון בון ג'ובי, ברברה סטרייסנד, ג'רי סיינפלד, אשטון קוצ'ר, ליאונרדו די קפריו, נטלי פורטמן, טום ג'ונס ועוד רבים.

עוד בתל אביב
חשבנו שיעניין אותך גם...
מבצע בבאר שבע
חברת Gett משיקה מבצע אטרקטיבי בב"ש
נאום האלופים
פצוע בקטטה ברעננה
סערה בישיבת המועצה
מפקוח מין חשוד ביצירת קשר עם קטינים
"זה שאני נכה, לא אומר שאני שקוף"
שאטלים לרווחת תושבי עלייה
מאפה משה בתיבה
מאפה משה בתיבה