תל אביב

דרום תל אביב - השקעה נבונה?

האם קניית דירה להשקעה בדרום תל אביב ב-2019 היא עדיין החלטה נבונה?

כתב לוקאל 13/05/2019
דרום תל אביב - השקעה נבונה?
צילום: fotolia

תחום הנדל"ן במדינת ישראל מעולם לא היה מדובר יותר מאשר התקופה בה אנו נמצאים זה עתה. ישנה עצירה מסוימת בעליית מחירי הדיור, אך הביקוש לדירות ובתי מגורים גבוה משהיה בעבר.

הטיימינג הנוכחי מהווה הזדמנות לקנות דירה להשקעה, אך כמובן שרצוי לעשות זאת באזורים ובערים אשר יניבו לכם תשואה והכנסה חודשית גבוהה ומשתלמת. מכאן עולה השאלה היותר ספציפית - האם קניית דירה להשקעה באזור דרום תל אביב, נכון לשנת 2019, היא השקעה משתלמת?

התשובה לכך היא חד משמעית – רכישת דירה להשקעה בדרום תל אביב, כמעט בכל רחוב או שכונה היא השקעה חכמה. אמנם מדובר בדרום העיר, אשר ידוע כאזור פחות פופולרי לעומת צפון ומרכז העיר אך עם זאת, ישנה צמיחה דמוגרפית אדירה והביקוש לדירות ובתי עסק באזור זה גבוה מתמיד.

באילו שכונות שווה להשקיע ולקנות דירה?

אם אתם שוקלים לרכוש דירה להשקעה בדרום תל אביב אנו רוצים להסב את תשומת ליבכם לכמה רחובות ושכונות ספציפיות אשר יש בהן התחדשות עירונית ולא מעט פרויקטים חדשים מעניינים. אף על פי שלדרום העיר יש סטיגמה בעייתית, חשוב לציין כי מדובר באזור שמלא בחברה' צעירים, משפחות צעירות, סטודנטים ואנשים נורמטיביים לחלוטין.

למשל, שכונת נווה שאנן שנחשבה בעבר לשכונה חלשה ופחות מוצלחת – תוכלו למצוא כיום כמה וכמה מבנים חדשים או מבנים שעברו שיפוץ והמחירים של הדירות בהם נמוכים משמעותית מדירות בצפון העיר.

יחד עם זאת, השכירות שתוכלו לדרוש בעבור דירות אלו איננה נמוכה או בלתי משתלמת – אלא ההפך הוא הנכון. שכונה פלורנטין, עוד משנות השמונים נחשבה לאחת השכונות הפופולריות בעיר וצעירים רבים פוקדים אותה במטרה למצוא חדר להשכרה או דירה שלמה.

דירה בפלורנטין ללא ספק תניב לכם הכנסה יפה מדי חודש ואם אתם מחפשים אחרי השקעה נבונה בדרום העיר – פלורנטין היא ללא ספק השכונה שאנו ממליצים עליה. בימים אלו יש לא מעט נדל"ן איכותי בדרום תל אביב וכל שעליכם לעשות הוא להתעניין ולחפש אחריו.

יש מגוון של דירות חדשות בדרום תל אביב מכיוון שהעירייה מאמינה בצורך של התחדשות עירונית ועושה זאת גם באזור הדרומי של תל אביב. בשכונת פלורנטין למשל, יש מספר פרוייקטים שנבנו על גבי הריסות של בתים ישנים והדירות המוצעות בהם הינן גדולות, מרווחות ויכולות להתאים גם לזוגות עם ילדים.

אופי השכונה הולך ומשתנה, לא עוד "שכונה לצעירים בלבד" אלא גם למשפחות צעירות שרוצות לגור במרכז ולקחת חלק פעיל בחיי חברה ופנאי תוססים. בפלורנטין וכך גם בנווה שאנן תוכלו למצוא מגוון מקומות תעסוקה ובילוי ובשל כך, הביקוש למגורים ברחובות הללו גבוה מתמיד. המלצתנו היא בהחלט לחפש אחר דירה להשקעה בדרום תל אביב אם התקציב מאפשר זאת.

עוד בתל אביב
חשבנו שיעניין אותך גם...
כוח עזר  להתמודדות עם טרור העפיפונים
כוח עזר להתמודדות עם טרור העפיפונים
פחות עבירות רכוש- יותר עבירות חניה
מיוזמה מקומית לפריצה בינלאומית
מינהלת התחדשות עירונית מוקמת בכפר סבא
נבחרת הרובוטיקה עם אביהו בן נון
הישג יפה לתיכון "אביב" רעננה
תאונה קשה בכביש 443
שני הרוגים ו-41 פצועים בתאונה קשה בכביש 443
חגיגת טברנה בהרצליה
חגיגת טברנה בהרצליה
כולנו אמהות להדר
"כולנו אמהות להדר"