תל אביב

תושב ת"א הואשם בהנחת מטען ליד בניין המגורים של אימו

על פי החשד, על רקע סכסוך עם אמו, הכין מטען צינור, הניח אותו ליד בניין מגוריה ופיצץ אותו

מיכאל פרוסמושקין 24/05/2019
כתב אישום חמור (iclipasrt)

פרקליטות מחוז ת"א (פלילי) הגישה לפני זמן קצר כתב אישום לביהמ"ש המחוזי בעיר נגד תושב תל אביב, בן 36, בגין ייצור, הובלה והחזקה של נשק, היזק בזדון ומעשה פזיזות בחומר נפץ. הנאשם הניח מטען סמוך לבניין המגורים בו גרה אימו.


על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד תום קובצ'י, ב- 28.4.19 הגיע הנאשם לבית אימו בתל אביב כדי לסעוד עם בני משפחתו. במהלך הביקור, התגלע ויכוח בין זוגתו של הנאשם ובין אמו, בעקבותיו כעס הנאשם על אמו, הטיח אבן בדלת זכוכית בבניין המגורים בו נמצא בית האם ולאחר מכן בעט בדלת הזכוכית ברגלו.

בעקבות מעשיו של הנאשם נגרם נזק לדלת, ואמו של הנאשם נשאה בעלות התיקון בסך 800 שקל. בהמשך לאמור, גמלה בליבו של הנאשם ההחלטה לייצר מטען חבלה ולפוצצו סמוך לבית האם.

במועד שאינו ידוע במדויק,  ניגש הנאשם לחנות לממכר חומרי בניין ורכש צינור מתכת הניתן לאטימה בשני קצותיו על ידי כיפות מתכת.

הנאשם הכניס אל  תוך הצינור חומר בעירה רב שמקורו בזיקוקי ניצוצות, אטם את הצינור משני קצותיו באמצעות כיפות מתכת תואמות ועטף אותו באמצעות סרט דביק, כך שברשותו היה מטען חבלה נפיץ. הנאשם החזיק את המטען במרפסת השירות בביתו בתל אביב עד ליום 13.5.19.

ב- 13.5.19 בשעות הבוקר המאוחרות הגיע הנאשם סמוך לבניין בו גרה אימו כשהמטען בחזקתו, הניח את המטען על הקרקע סמוך לבניין, הצמיד למטען פיסת בד שמצא במקום על והצית את פיסת הבד באמצעות מצית.

כתוצאה ממעשיו של הנאשם התפוצץ המטען ונשמע במקום קול נפץ חזק. לאחר שפוצץ את המטען סמוך לבית אמו, נמלט הנאשם לעיר נתיבות, שם נעצר למחרת היום.


עוד בתל אביב
מיכאל פרוסמושקין 17/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 08/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 03/06/2019
מיכאל פרוסמושקין 01/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
משמר השכונה רמת השרון יצא לדרך
רמת השרון שומרת על הביטחון
זיקוקים
הופעות יום העצמאות ברעננה
העבודות ברחוב אוורבוך. תשתית ניקוז חדשה
קו ניקוז חדש ברחוב אוורבוך ברמת השרון
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
"אישה נדירה ומקור להשראה"
מימין: אלי אלוש, דרורה כהן ולורן עייאש-חברי הרשימה הדתית המאוחדת
בקיעים ראשונים בקואליציה של חיים ברוידא
"עשינו משהו גדול והיסטורי"
השר כץ הורה על הקפאת העבודות בגשר יהודית
השר כ"ץ הורה על הקפאת העבודות בגשר יהודית