תל אביב

תושב ת"א הואשם בהנחת מטען ליד בניין המגורים של אימו

על פי החשד, על רקע סכסוך עם אמו, הכין מטען צינור, הניח אותו ליד בניין מגוריה ופיצץ אותו

מיכאל פרוסמושקין 24/05/2019
כתב אישום חמור (iclipasrt)

פרקליטות מחוז ת"א (פלילי) הגישה לפני זמן קצר כתב אישום לביהמ"ש המחוזי בעיר נגד תושב תל אביב, בן 36, בגין ייצור, הובלה והחזקה של נשק, היזק בזדון ומעשה פזיזות בחומר נפץ. הנאשם הניח מטען סמוך לבניין המגורים בו גרה אימו.


על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד תום קובצ'י, ב- 28.4.19 הגיע הנאשם לבית אימו בתל אביב כדי לסעוד עם בני משפחתו. במהלך הביקור, התגלע ויכוח בין זוגתו של הנאשם ובין אמו, בעקבותיו כעס הנאשם על אמו, הטיח אבן בדלת זכוכית בבניין המגורים בו נמצא בית האם ולאחר מכן בעט בדלת הזכוכית ברגלו.

בעקבות מעשיו של הנאשם נגרם נזק לדלת, ואמו של הנאשם נשאה בעלות התיקון בסך 800 שקל. בהמשך לאמור, גמלה בליבו של הנאשם ההחלטה לייצר מטען חבלה ולפוצצו סמוך לבית האם.

במועד שאינו ידוע במדויק,  ניגש הנאשם לחנות לממכר חומרי בניין ורכש צינור מתכת הניתן לאטימה בשני קצותיו על ידי כיפות מתכת.

הנאשם הכניס אל  תוך הצינור חומר בעירה רב שמקורו בזיקוקי ניצוצות, אטם את הצינור משני קצותיו באמצעות כיפות מתכת תואמות ועטף אותו באמצעות סרט דביק, כך שברשותו היה מטען חבלה נפיץ. הנאשם החזיק את המטען במרפסת השירות בביתו בתל אביב עד ליום 13.5.19.

ב- 13.5.19 בשעות הבוקר המאוחרות הגיע הנאשם סמוך לבניין בו גרה אימו כשהמטען בחזקתו, הניח את המטען על הקרקע סמוך לבניין, הצמיד למטען פיסת בד שמצא במקום על והצית את פיסת הבד באמצעות מצית.

כתוצאה ממעשיו של הנאשם התפוצץ המטען ונשמע במקום קול נפץ חזק. לאחר שפוצץ את המטען סמוך לבית אמו, נמלט הנאשם לעיר נתיבות, שם נעצר למחרת היום.


עוד בתל אביב
חשבנו שיעניין אותך גם...
אישה התחשמלה למוות בראשון לציון
יצחק שום , הצלתי את הקבוצה מפירוק
שום עולה להתקפה
"צאו אחוזה SALE"
קריסטל יתמוך בברוידא ויהיה סגן ראש עירייה בשכר ומ"מ
12 שנה לנפילת הטיל במוסך הרכבת
צבעו את העיר באדום
 פועל נהרג מפגיעת חפץ כבד במטה יהודה.
פועל נהרג מפגיעת חפץ כבד במטה יהודה
שלג על עירי , הרצליה
הרצליה תכוסה לבן