תל אביב

פרויקט חדש ביד אליהו

קבוצת אלמוג החלה בבניית פרויקט חדש ביד אליהו ALMOG THE COMPLEX , הפרויקט הושק בפריסייל בכנס ייעודי לקהילה יהודית בפריז; יכלול בעיקר דירות קטנות המתאימות לצעירים ולמשקיעים

כתב לוקאל 17/06/2019
אלמוג דה קומפלקס
צילום הדמיה: טוטם

קבוצת אלמוג מדווחת כי החלה בבניית פרויקט חדש ביד אליהו, אשר יתאפיין בדירות קטנות בנות 2-3 חדרים. הפרויקט קיבל לפני מספר שבועות היתר חפירה ודיפון ועבודות הבניה החלו בימים אלה, עם עליית הכלים הכבדים על השטח המשתרע על פני 2.5 דונם. המתחם נמצא במרחק הליכה מתחנת רכבת ההגנה ועם גישה מהירה ברכב לנתיבי איילון.

Almog The Complex צפוי להיות מתחם תל אביבי מודרני שיציע חוויית מגורים בשכונה השקטה והמתפתחת, ונהנה ממיקום מרכזי וגישה קלה לדרכי תחבורה מרכזיות, תחבורה ציבורית ותחנת הרכבת. למעלה מ-60% מהדירות יהיו בנות 2-3 חדרים, בגדלים של 50-77 מ"ר, שאר הדירות יהיו בנות 4 חדרים וכן מספר דירות מיוחדות בקומות העליונות. אכלוס הפרויקט צפוי בעוד כ-3.5 שנים. הוא הושק בפריסייל ייעודי לקהילה יהודית בפריז וזכה להצלחה: מהקבוצה נמסר כי למעלה מ-20 יחידות דיור כבר נמכרו,  וזאת על אף המגמה הארצית של ירידה בפעילות משקיעים בישראל.

מחירי הדירות בפרויקט מתחילים בכ-2 מיליון שקל לדירת שני חדרים ומגיעים עד ל-3.5 מיליון שקל לדירת 4 חדרים. בפרויקט גם דירות גן מיוחדות במפלס הגג ירוק (green roof) - מתחם פרטי ומעוצב הכולל פינות ישיבה, במת שיזוף וגינון עשיר. Almog The Complex יבנה על גבי חניון תת קרקעי שיכלול חניות ומחסנים. לפרויקט ישנם גם שימושים ציבוריים - קבוצת אלמוג התחייבה במסגרת התנאים לבנות בקומת הקרקע מרכז תרבות קהילתי שישתרע על פני כ-900 מ"ר וישרת את תושבי האזור והעיר. 500 מ"ר נוספים בקומת הקרקע יופנו לטובת מסחר והם יישארו בידי היזם כנדל"ן מניב. הפרויקט תוכנן על ידי משרד פליישר אדריכלים.

רז שרייבר, סמנכ"ל השיווק של קבוצת אלמוג, מוסר כי "יד אליהו היא האזור החם כיום בעיר ומושך אליו צעירים רבים ומשפחות. כבר כיום השכונה נהנית מיתרונות משמעותיים הכוללים צפיפות נמוכה ושטחים ירוקים רבים, מיקום מצוין בקרבה לצירי התנועה המרכזיים ולאזורי תעסוקה, וכן נגישות מצוינת ברכבת הנמצאת במרחק הליכה קצר, באוטובוס וברכב פרטי. התוכניות העתידיות יקפיצו את השכונה משמעותית כאשר בעתיד הקרוב ייפתח הקו הסגול של הרכבת הקלה, ובהמשך צפוי לצאת לדרך פרויקט קירוי איילון שיחבר בין מזרח העיר למערבה. כיום יד אליהו נמצאת בעיצומה של תנופת התפתחות שכוללת קידום תוכניות שונות להתחדשות עירונית משמעותית, הן בצד המגורים שבמסגרתו ייהרסו מבני רכבת ישנים וייבנו בניינים חדשים, והן בצד המסחרי. ציר לה גווארדיה צפוי להפוך לשדרה שוקקת של קניות ובילויים, מעין 'אבן גבירול' של מזרח העיר, ולהגדיל את האטרקטיביות של האזור ואיכות החיים לתושבים. השכונה עדיין נהנית ממחירים תחרותיים ביחס למרכז העיר אך הפער הולך ומצטמצם".

עוד בתל אביב
חשבנו שיעניין אותך גם...
 ממלרוז פלייס לכפר סבא
ממלרוז פלייס לכפר סבא
עדי לוי-סקופ
"יחד בהסכמה – בין מיניות בריאה לפגיעה מינית"
מעל 400 הולכי הרגל נפגעו בתאונות בעשור האחרון בכס
מעל 400 הולכי הרגל נפגעו בתאונות בעשור האחרון בכ"ס
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
עילאי הרסגור-הנדין. להגדיל את מספר החניות
מי פנוי בכפר סבא?
תחנת רכבת
האוטובוס לא בא (גם לא הרכבת)
חבורת נערים היכתה חתול עד מוות
ניצחון והפסד