תל אביב

נעצרו חשודים בהונאות אשראי

שני תושבי חולון ותל אביב נעצרו בחשד להונאות אשראי וקבלת דבר במרמה

מיכאל פרוסמושקין 26/06/2019
המשטרה פתחה בחקירה (iclipart)

לאחר חקירה סמויה של משטרת ישראל עצרה המשטרה שני חשודים השייכים לכנופייה בינלאומית שביצעו זיופים והונאות של כרטיסי אשראי.

הבוקר, רביעי, הותר לפרסום כי בעקבות מספר דיווחים שהתקבלו במשטרה אודות חשד לזיופים של כרטיסי אשראי ומשיכות כספים, פתחה המשטרה בפעילות חקירה סמויה שסיומה הובילה למעצרם כאמור בשבוע שעבר של שני חשודים עיקריים, מעצרם הוארך מעת לעת בבית המשפט והבוקר צפויים ביחידת התביעות של משטרת ישראל להגיש נגדם כתבי אישום עם בקשה למעצר עד תום ההליכים בגין זיוף כרטיסי אשראי הונאה בכרטיסי חיוב וקבלת דבר במרמה .

עפ"י החשד נהגו החשודים להתקין ציוד זיוף על שפתי הכספומטים וכן מצלמת וידאו שתצליח לתעד את הקשת הקוד הסודי, בכך העתיקו עפ"י החשד את נתוני כרטיס האשראי על גבי כרטיסים שונים מסוגים שונים ששוכפלו כעת ככרטיס אשראי לכל דבר.

החשודים נעצרו בתחילת שבוע שעבר ברכבם רגע אחרי שניסו למשוך כספים בקריית אונו שם נתפסו עשרות כרטיסים החשודים כמזוייפים ועשרות אלפי שקלים במזומן.

כאמור, החשודים (63 ת"א, 54 חולון) נעצרו ומעצרם הוארך מעת לעת. היום (ד') הגישה המשטרה באמצעות יחידת התביעות של מחוז ת"א כתבי אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים של שני החשודים.

עוד בתל אביב
חשבנו שיעניין אותך גם...
ט"ו באב ב"סלון מלכה"
תלמידי אמית טכנולוגי באשקלון
תאטרון עולה באשקלון
בני יהודה ישחקו בבלומפילד
קיילייט - הטרנד הסביבתי החם בעולם האדריכלות
סקיילייט - הטרנד הסביבתי החם בעולם האדריכלות
קטין חשוד בשוד בהרצליה
השר אלקין ביקר ברחובות
מנשקים ונוסעים
כמה אחוזים מבני הנוער נהגו ללא רישיון?