תל אביב

בכמה מוצע למכירה הפנטהאוז הגבוה ביותר?

הפנטהאוז הגבוה ביותר בשכונת נווה שרת בתל אביב מוצע למכירה

כתב לוקאל 28/07/2019
פרויקט גרין פארק בשכונת נוווה שרת
צילום: אסף פינצ'וק

חברת מטרופוליס אשר בנתה את פרויקט גרין פארק בצפון תל אביב, מציעה למכירה את הפנטהאוז הגבוה ביותר בשכונה, הממוקם בקומה 27. מדובר בפנטהאוז בן 5 חדרים עם ארבעה כיווני אוויר, בשטח בנוי של 164 מ"ר עם מרפסת ענקית בשטח של 130 מ"ר ושתי מרפסות נוספות בשטח של כ-30 מ"ר. הפנטהאוז כולל 2 חניות ומחסן. הפנטהאוז מעוצב ומרוהט בסגנון עדכני ומודרני. מחירו 6.2 מיליון שקל, ומיועד לאכלוס מיידי.

עדית פרידמן, מנהלת השיווק של חברת מטרופוליס "פרויקט גרין פארק הוא דוגמא להשפעה החיובית שיש לפרויקטים גדולים של התחדשות עירונית. פרויקט זה שינה את התפיסה והתדמית של שכונת נווה שרת, והביא אוכלוסייה חדשה לאזור ברמה סוציו אקונומית גבוהה. עד היום אכלסנו בו 446 משפחות. בפרויקט שווקו מגוון רחב של דירות עם ליין דירות פרימיום מיוחדות של מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים ".

פרויקט גרין פארק בנווה שרת, הינו פרויקט ההתחדשות העירונית הגדול שנבנה עד כה בארץ במסגרת פרויקט פינוי בינוי. הפרויקט כולל 447 יחידות דיור ב-6 בניינים: 3 מגדלים בני 17-27 קומות ו-3 בניינים נמוכים בני 10 קומות. בנוסף, הוקמו חניונים תת קרקעיים לרשות הדיירים הכוללים 680 חניות. גרין פארק מהווה כיום חלק אינטגרלי משכונות היוקרה של צפון תל אביב כדוגמת צהלה, שיכון דן ותל ברוך צפון.

השכונה תוכננה על ידי משרד האדריכלים כנען שנהב כשכונה בעלת מתחם סגור לתנועת כלי רכב, הנמצאת במרחק הליכה מפארק הירקון וכוללת למעלה מ-5 דונם של שטחים ירוקים, בהם גם פארק אקטיבי לפעילות ספורטיבית.

עוד בתל אביב
חשבנו שיעניין אותך גם...
שריפה בבית קפה בכפר סבא
פסטיבל האוכל מגיע לכפר סבא
מתכוננים לסיירת
"יש עתיד" במפגשים פתוחים
מגרש בית הספר הסמוך לבתים ברחוב עזרא הסופר
משרד החינוך: אין בעיה בטיחותית לתלמידי הנדיב
בני נוער ניסו להצית מגרש ספורט
סיום קורס חובשים מתנדבים בתחנת מדא בגן יבנה
סיום קורס חובשים מתנדבים בתחנת מד"א בגן יבנה
איך תכינו את ביתכם ודירתכם לחורף הקרב?