תל אביב

בכמה מוצע למכירה הפנטהאוז הגבוה ביותר?

הפנטהאוז הגבוה ביותר בשכונת נווה שרת בתל אביב מוצע למכירה

כתב לוקאל 28/07/2019
פרויקט גרין פארק בשכונת נוווה שרת
צילום: אסף פינצ'וק

חברת מטרופוליס אשר בנתה את פרויקט גרין פארק בצפון תל אביב, מציעה למכירה את הפנטהאוז הגבוה ביותר בשכונה, הממוקם בקומה 27. מדובר בפנטהאוז בן 5 חדרים עם ארבעה כיווני אוויר, בשטח בנוי של 164 מ"ר עם מרפסת ענקית בשטח של 130 מ"ר ושתי מרפסות נוספות בשטח של כ-30 מ"ר. הפנטהאוז כולל 2 חניות ומחסן. הפנטהאוז מעוצב ומרוהט בסגנון עדכני ומודרני. מחירו 6.2 מיליון שקל, ומיועד לאכלוס מיידי.

עדית פרידמן, מנהלת השיווק של חברת מטרופוליס "פרויקט גרין פארק הוא דוגמא להשפעה החיובית שיש לפרויקטים גדולים של התחדשות עירונית. פרויקט זה שינה את התפיסה והתדמית של שכונת נווה שרת, והביא אוכלוסייה חדשה לאזור ברמה סוציו אקונומית גבוהה. עד היום אכלסנו בו 446 משפחות. בפרויקט שווקו מגוון רחב של דירות עם ליין דירות פרימיום מיוחדות של מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים ".

פרויקט גרין פארק בנווה שרת, הינו פרויקט ההתחדשות העירונית הגדול שנבנה עד כה בארץ במסגרת פרויקט פינוי בינוי. הפרויקט כולל 447 יחידות דיור ב-6 בניינים: 3 מגדלים בני 17-27 קומות ו-3 בניינים נמוכים בני 10 קומות. בנוסף, הוקמו חניונים תת קרקעיים לרשות הדיירים הכוללים 680 חניות. גרין פארק מהווה כיום חלק אינטגרלי משכונות היוקרה של צפון תל אביב כדוגמת צהלה, שיכון דן ותל ברוך צפון.

השכונה תוכננה על ידי משרד האדריכלים כנען שנהב כשכונה בעלת מתחם סגור לתנועת כלי רכב, הנמצאת במרחק הליכה מפארק הירקון וכוללת למעלה מ-5 דונם של שטחים ירוקים, בהם גם פארק אקטיבי לפעילות ספורטיבית.

עוד בתל אביב
חשבנו שיעניין אותך גם...
מימין לשמאל: אתי לייכט, מנהלת המרכז החינוכי-שיקומי בלוינשטיין, דר שרון שקלאי, מנהלת המחלקה לשיקום ילדים ונוער בלוינשטיין, אחד הנציגים של בתי הספר, דר חגי אמיר, מנהל ביהח לוינשטיין הנכנס, פרופ עמיר
תרומה של 25,000 ש"ח לביה"ח לוינשטיין
אישום: שדד שתי תחנות דלק באזור השרון
שריפת הפסולת האלקטרונית
ראשי מועצות הר חברון ולכיש לשר אלקין: עצור את הטרור הסביבתי
אבנר 7 רמת גן
פרויקט התחדשות עירונית חדש בר"ג
הטפ-צפה
קיץ בטוח לילדים עם ערכת המגן של יד שרה
יצא צדיק
הליצנים הקהילתיים בימי החיסונים בבתי הספר
זריקת עידוד
ארוחת בוקר ביער