תל אביב

מרוץ הלילה של תל-אביב יפו חוזר

רצות ורצים, עשרות אלפי מעודדים ואנרגיה של עיר ללא הפסקה, בסיום המרוץ תתקיים AM:PM Tel Aviv Night Run Party בגני יהושע 30.10.19 | 20:30

כתב לוקאל 23/10/2019
מירוץ הלילה של תל אביב בשנה שעברה, צילום: רונן טופלברג

מרוץ הלילה של תל אביב יפו am:pm 2019 חוזר עם למעלה מ- 25,000 רצים ורצות הצפויים לקחת חלק במרוץ הלילי שהפך למסורת בקרב תושבי העיר ומבקרים רבים מכל רחבי הארץ.

המרוץ, ביוזמתה ובהפקתה של עיריית תל-אביב-יפו באמצעות חברת "כפיים", יוזנק ביום ד', 30.10.2019, בשעה 20:30.

am:pm היא נותנת החסות של מרוץ הלילה של תל אביב יפו זו השנה השלישית ברציפות. מרוץ שהפך לאירוע של חגיגה ספורטיבית ואורבנית. במסלול המרוץ, שאורכו כ-10 ק"מ, ישולבו אלמנטים שונים של תאורה והוא יעבור ברחובותיה הראשיים ובאתריה המרכזיים של העיר תל-אביב יפו, וביניהם מוקדי חיי הלילה: אבן גבירול, דיזינגוף, ככר הבימה, יהודה המכבי ועוד.

רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב-יפו: "עיריית תל-אביב יפו דוגלת בתרבות עירונית פעילה ואורח חיים בריא, המעודד ספורט תחרותי ועממי כל השנה ומגוון פעילויות ספורט לכל גיל.  אני מזמין את כולם להשתתף במרוץ הלילה של תל אביב-יפו ולחוות את הריצה האנרגטית בלב לבה של "העיר ללא הפסקה", באווירת חגיגה צבעונית, המשותפת לרצים ולמעודדים מכל הגילים ומכל רחבי הארץ."

במסגרת האירוע יוזנקו 5 מקצים, כאשר המקצה הראשון יוזנק בשעה 20:30, ויתר המקצים יוזנקו במרווחים של 15 דקות, במטרה לאפשר לרצים מרחב ריצה נח.

נקודת הזינוק של המרוץ תמוקם על גשר בר-יהודה, בפנייה לרחוב אבן גבירול ושער הסיום ימוקם בספורטק שבפארק גני יהושע מערב, שם יערך הפנינג סיום הכולל מוסיקה, מתחמיVIP  ודוכני מכירה של אופנה וספורט.

מקצה עלית לרצים מהירים ב am:pm מרוץ הלילה של תל-אביב: מקצה חדש ומהיר אשר יוזנק לפני שאר המקצים ויאפשר לרצים המהירים ביותר לרוץ ללא הפרעות ולנסות לשבור את השיא האישי שלהם בריצת כביש ואת שיא המסלול שעומד על 31:01.
המקומות הראשונים בam:pm  מרוץ הלילה של תל-אביב יזכו בפרסים כספיים.

לרשות הרצים והרצות יעמוד, בימים שני-שלישי 28-29.10, בשעות 21:00-11:00, מתחם מיוחד בכיכר-רבין בו תתקיים חלוקת ערכות הריצה. הערכות כוללות חולצה מנדפת זיעה, מספר חזה שנבחר על ידי הרץ וכולל אייקונים ומסרים פרסונאליים ושבב מדידה (צ'יפ) אלקטרוני (לשעות פעילות המתחם ראו מטה). גיל המינימום להשתתפות הוא 14- המשתתף חייב להיות בגיל זה לפחות (או מבוגר יותר) ביום המרוץ עצמו –30.10.2019.

 

מתחם חלוקת הערכות יפעל בתל-אביב, בימים שני - שלישי 29-28/10
בשעות 21:00-11:00 בכיכר רבין. לשם קבלת הערכה יש להגיע עם תעודה מזהה.

 

 

 

22:00 - AM:PM Tel Aviv Night Run Party

*זמני הכניסה לזינוק נתונים לשינוי בערב האירוע

* נקודת הזינוק ממוקמת על גשר בר יהודה, רחוב אבן גבירול

מחיר הרשמה: 190 ₪

*לתושבי תל-אביב מחזיקי כרטיס דיגיתל 30% הנחה בתהליך ההרשמה (אין כפל הנחות).

 

מיריית הזינוק ולאורך כל המסלול, האירוע ילווה במספר רב של אנשי צוות הפקה, אבטחה, סדרנות ורפואה מטעם עיריית תל-אביב-יפו וחברת "כפיים" המפיקה את האירוע.


 


 

עוד בתל אביב
חשבנו שיעניין אותך גם...
מצדיעים לחיילי המילואים
מצדיעים לחיילי המילואים
קו 525 , יעבור דרך שכונת מורשה
קו 525 של אגד ייתן מענה לתושבי שכונת מורשה
מבצע אכיפה בשוק העירוני בחדרה
מבצע אכיפה בשוק העירוני בחדרה
שני קטינים יואשמו בשוד קשישה
הריסת הבניינים ביום ראשון. כולם ירוויחו מהתחדשות הרחוב
"משאבים היא הסנונית של שינוי פני העיר"
מצלמות האבטחה חשפו התעללות בקשיש
שמאי המקרקעין ישראל יעקב
פגיעה בכיס תעלה את רמת הבטיחות באתרי הבנייה?
מנהלת מחוז תל אביב ביקרה בהרצליה