חשד: נסעו בפראות עם טרקרטורונים גנובים בבת ים

בעקבות תלונות אזרחים על נסיעה פראית מדי יום שישי בטרקטרונים ברחוב תנין בבת ים, הגיעו ביום שישי (9.2.18) שוטרי היחידה המרכזית של לשכת התנועה במרחב איילון לרחוב. במהלך הפעילות הם הבחינו בשני טרקטורונים שנסעו בפראות ללא קשת התהפכות ומראות צד ועיכבו את נהגיהם

חדשות | תמי מאור 11/02/2018

המשטרה עיכבה לחקירה ביום שישי האחרון (9.2.18) שני צעירים (בני 25, הבת ים והראשון לציון) בחשד שנסעו בטרקטרונים החשודים כגנובים תוך שהם נוסעים בפראות בבת ים.

בעקבות תלונות אזרחים על נסיעה פראית מדי יום שישי בטרקטרונים ברחוב תנין בבת ים, נסיעה אשר מעבר להיבט התעבורתי שלה, פגעה גם באיכות חייהם של תושבי הרחוב, הגיעו שוטרי היחידה המרכזית של לשכת התנועה במרחב איילון לרחוב והתפרסו במספר מוקדים. במהלך הפעילות אותרו שני טרקטרונים אשר נסעו בפראות כאשר הם ללא קשת התהפכות וללא מראות צד. בנוסף, על מנת להקשות על זיהוי הטרקטרונים, נמחקו מספרי השילדה של הטרקטרונים.

החשודים עוכבו לחקירה ורישיונם נפסל ל-30 יום והטרקטרונים הועברו לבדיקת מעבדה לזיהוי פלילי. בהמשך יוגש נגדם כתב אישום בגין המיוחס לו.

במשטרה מזכירים כי אסור לנסוע עם טרקטרונים בשטח עירוני וכי בכל רכיבה על כלי רכב מסוג זה יש להקפיד על לוחית זיהוי מורכבת, קשת התהפכות ומראות צד.

חשבנו שיעניין אותך גם...
פרח לניצול
פרח לניצול
בשר לא ראוי למאכל הושמד באטליז בגבעתיים
ראש העיר רפי סער וסגן ראש העיר עילאי הרסגור-הנדין ברכב החשמלי
עידן הרכב החשמלי בכפר סבא
אות הנגב לפארק צפרות אילת
נותנים יד לגמלאים
נותנים יד לגמלאים
כדורגל בצבעי הקשת
משחק ידידות בין נבחרת שחקנים מהרצליה לשחקני הנבחרת הגאה "ריינבול"
כמעט תאונה אווירית בין שני מטוסים שהמריאו מהרצליה
משחק הוקרה לזכרו של שחר בריקמן זל
משחק הוקרה לזכרו של שחר בריקמן