חשד: נסעו בפראות עם טרקרטורונים גנובים בבת ים

בעקבות תלונות אזרחים על נסיעה פראית מדי יום שישי בטרקטרונים ברחוב תנין בבת ים, הגיעו ביום שישי (9.2.18) שוטרי היחידה המרכזית של לשכת התנועה במרחב איילון לרחוב. במהלך הפעילות הם הבחינו בשני טרקטורונים שנסעו בפראות ללא קשת התהפכות ומראות צד ועיכבו את נהגיהם

חדשות | תמי מאור 11/02/2018

המשטרה עיכבה לחקירה ביום שישי האחרון (9.2.18) שני צעירים (בני 25, הבת ים והראשון לציון) בחשד שנסעו בטרקטרונים החשודים כגנובים תוך שהם נוסעים בפראות בבת ים.

בעקבות תלונות אזרחים על נסיעה פראית מדי יום שישי בטרקטרונים ברחוב תנין בבת ים, נסיעה אשר מעבר להיבט התעבורתי שלה, פגעה גם באיכות חייהם של תושבי הרחוב, הגיעו שוטרי היחידה המרכזית של לשכת התנועה במרחב איילון לרחוב והתפרסו במספר מוקדים. במהלך הפעילות אותרו שני טרקטרונים אשר נסעו בפראות כאשר הם ללא קשת התהפכות וללא מראות צד. בנוסף, על מנת להקשות על זיהוי הטרקטרונים, נמחקו מספרי השילדה של הטרקטרונים.

החשודים עוכבו לחקירה ורישיונם נפסל ל-30 יום והטרקטרונים הועברו לבדיקת מעבדה לזיהוי פלילי. בהמשך יוגש נגדם כתב אישום בגין המיוחס לו.

במשטרה מזכירים כי אסור לנסוע עם טרקטרונים בשטח עירוני וכי בכל רכיבה על כלי רכב מסוג זה יש להקפיד על לוחית זיהוי מורכבת, קשת התהפכות ומראות צד.

חשבנו שיעניין אותך גם...
המדרגות באולם הספורט ביהס תלי
אולם הספורט בבית החינוך תל"י מתפורר
הילה גבר , פעילה מצטיינת
אות הפעילה המצטיינת של משרד החינוך
רחובות מארחת
שמרה על הבית
אמיל פרקש
"זיכרון בסלון" בחיפה
בפרויקט מרום זליג בקריית אילון בחולון
נמכרו הדירות בפרויקט "מרום זליג" בקריית אילון בחולון
צמצום שימוש בכלים חד פעמיים
צמצום שימוש בכלים חד פעמיים
פרסום ראשון: מסתמן- קריב מקימה "גוש חוסם" לכוכבי