מסדר כנפיים - לא רק בחיל האוויר

כ-140 פעילי סניף גבעתיים בתנועת "כנפיים של קרמבו" ציינו את טקס "מסדר הכנפיים" המסורתי של התנועה. הטקס, שמתקיים זו השנה החמישית, הוא חלק משמעותי ובלתי נפרד מתנועת הנוער

העיר שלי | כתב לוקאל 21/02/2018

השבוע חגגו בהתרגשות גדולה כ-140 פעילי סניף גבעתיים ב"כנפיים של קרמבו" את טקס "מסדר הכנפיים" המסורתי של התנועה. הטקס, שמתקיים זו השנה החמישית, הוא חלק משמעותי ובלתי נפרד מתנועת הנוער 'כנפיים של קרמבו'.

עם עניבה חומה על הצוואר, לבושים בחולצת התנועה, חיכו בציפייה החניכים והחונכים של התנועה לתחילת הטקס שמייצג את החברות והאחדות בסניף. הטקס התקיים במעמד ראש העירייה, רן קוניק, סגניתו ומחזיקת תיק הנוער ויוי וולפסון, מנהל מחלקת הנוער והצעירים טל גזית ומרכז תנועות הנוער, אמיר גדות.

הטקס החגיגי ציין סוף תקופה בה עברו החניכים והחונכים את מערך "מורשת" בנושא הערכים שמובילים את התנועה - אני שייך, אני יכול, אני מוביל, אני חבר, אני אוהב, אני ישראלי. הנושא שפעילי הסניף בחרו השנה למסדר היה החלל. במסדר חתמו חניכי הסניף וחונכיו על חזון התנועה "יוצרים יחד מקום ומשמעות לכל אדם". כנהוג בתנועה, במהלך הטקס הוצמד לחולצות המדים של כל פעילי התנועה "אות כפיר" (על שם כפיר קובי, החניך הראשון בתנועה) שהוא סמל החזון של התנועה. הכנפיים שעל סמלי החזון שחולקו לכולם, מייצגים את מטרת פעילי התנועה "לפרוש כנפיים" ולהוביל את בשורת השינוי החברתי.

שיא הטקס והרגע לו כולם חיכו סוף סוף הגיע – הצמדת "אות כפיר", סמל החזון של התנועה, לחולצות של כל פעילי הסניף. בזה אחר זה הוקראו שמות הפעילים שעלו לבמה לקבל את סמל החזון כשחיוך גדול על פניהם ובליבם ציפייה להמשך שנת פעילות מוצלחת.
חשבנו שיעניין אותך גם...
זר חדש להפועל רעננה
עוד ליאת גלילי-פרל. להכשיר הורים מתנדבים
להיות בטוחים בגן
חופשה חלומית בזירה הצפונית
חופשה בצפון למשפחות
הלב הגדול של כפיר
רכבת ישראל מתכוננת למזג האוויר הסוער
ליה נתן, תמר זרסקי, עלמה עובדיה ויעל גרוסאוג מראיינות את גלבוע זלטין
כתבות צעירות
נועה ועידו. התנדבות וסולידריות חברתית
אופניים לכולם
"הסיכויים נוטים לטובתי"