הפוליטיקה של כפר סבא

עשרות חברי סניף הליכוד קיבלו את פניה של השרה מירי רגב שהגיעה לביקור בסניף. מלא מקום וסגן ראש העירייה, צביקה צרפתי, יצא לסיור במחלף סוקולוב בעקבות תלונות תושבים שמתנגדים למחלף

פוליטיקה מקומית | זאב שרגא 22/02/2018

מירי רגב בכפר סבא

אם עברתם בשבוע שעבר ליד סניף הליכוד בעיר, לא פספסתם את ביקורה של השרה לתרבות וספורט, מירי רגב ("ליכוד") כשעשרות חברי הסניף קיבלו את פניה בחיבוקים ונשיקות. יו"ר סיעת הליכוד במועצת העיר והמשנה לראש העירייה, אורן כהן, התייחס בדבריו לחשיבות שבהליכה כגוש גדול מאוחד ומוביל בבחירות לעירייה, והשרה רגב התחייבה לעזור בבחירות ואף להגיע לשווקים בעיר. עוד סיפרה השרה לנוכחים על הנעשה במשרדה, תוך שהיא מביעה תמיכה מלאה בממשלה ובעומד בראשה, ראש הממשלה בנימין נתניהו. מנחה הכנס היה אסף פרזמה, שציין בין היתר את הפעילות הענפה של צעירי הסניף".

צרפתי במחלף סוקולוב

בהמשך לתלונות שנשמעו בישיבת המועצה האחרונה מצד תושבי רחוב ארלוזורוב, המתנגדים להקמתו של מחלף סוקולוב על פי תכניות משרד התחבורה, נפגש עמם בשבוע שעבר ממלא מקום וסגן ראש העירייה, צביקה צרפתי, ויחד יצאו לבדוק את הנושא בשטח. בסיור לקחו חלק גם חבר המועצה ומחזיק תיק התחבורה, עמירם מילר , מהנדסת העירייה ענת צרבינסקי, מנהלת מחלקת תחבורה, הילן דהרי ונציגת חברת "נתיבי ישראל" האמונה על הפרויקט. "במהלך הפגישה הדגשנו שוב שהתוכנית המוצעת עומדת לגרום לנזק בל יתואר לתושבי המקום - כריתה העצים, הרעש וזיהום האוויר שיגרם באזור יהיו בלתי נסבלים ובמידה ו "חלילה" התוכנית תאושר והרמפה תיבנה בקרבת הבתים זה יהיה "אסון" תחבורתי ואקולוגי ויצור עומסי חניה חמורים באזור," אומר יצחק גור, נציג התושבים, "שורת הבתים תהיה "לכודה" בין שני כבישים רחוב ארלוזורוב מצפון וה"רמפה" ולידה מגרש החניה תואי כביש 531 ותוואי הרכבת - מצד דרום הרעש וזיהום האוויר יהיו בלתי נסבלים. אנו מעודדים ומקווים מאד שהמפגש של מר צרפתי עם בכירי משרד התחבורה יביא לשינוי התוואי."

סדבון, למה אתה צריך את זה?

בשבוע שעבר התארח המועמד לראשות העיר ניצב (בדימוס) יוסי סדבון, בתכנית הבוקר של אורלי וגיא, שם נשאל על ידם למה בעצם הוא צריך את כאב הראש בהתמודדות לתפקיד? "אין חבר שלי שלא שאל אותי למה אני צריך את זה," אמר סדבון, "אני רוצה את זה. תפקיד ראש העיר הוא אחד מהתפקידים היותר החשובים ואפשר לעשות אותו אחרת, ללא שחיתות, ללא משוא פנים ועם נורמות שלטוניות נכונות. יש הרבה ראשי ערים שלא לוקחים שוחד ואני רוצה להראות שאפשר גם אחרת."

שאול דור תורם ומתרים

השבוע מצאנו בפעילות חברתית את המועמד לתפקיד ראש העירייה, יו"ר ההסתדרות שאול דור, את יו"ר ועד העובדים ב"טבע" אלירן קוזליק ואת עובד "טבע", ארמיאס טאסמה, כשהם תורמים ומתרימים לטובת חלוקת משלוחי מנות עבור ארגונים הפועלים למען בעלי מוגבלויות. במהלך הפעילות הגיעו מאות עובדים שקנו ותרמו כל אחד לפי יכולתו.

מזל טוב!

השבוע אנו מבקשים לאחל מזל טוב להדר לביא, יו"ר מועצת נשים לשעבר שילדה השבוע תינוק מקסים. ולמי שחשש – היא מתכוונת לחזור מהר מאוד לעשייה קהילתית וציבורית, ככה זה כשזה זורם בנשמה. אז המון מזל טוב ורק בהצלחה!

נוטעים ביהודה ושומרון

צעירי סניף הליכוד כפר סבא יצאו בשבוע שעבר לנטיעות בחוות גלעד, להזדהות בריבונות ביהודה והשומרון. הסיור נערך ביוזמתו של רועי דין והחברים נפגשו עם תושבי המקום, שנתנו סקירה קצרה על הישוב המתפתח בימים אלו.

חבר הכנסת עומר בר לב בפורום מאג'די

ביום ו', 23.2 ייארח פורום מאג'די את חבר הכנסת עומר בר לב ("המחנה הציוני"), מפקד סיירת מטכ"ל לשעבר המכהן כחבר וועדת חוץ וביטחון לדיון פתוח בהנחייתה של חברת המועצה רביטל שלום-עמר. הציבור מוזמן.zeevshraga1978@gmail.com
חשבנו שיעניין אותך גם...
עידן שום והאוהדים
"הפועל כפר סבא לא למכירה"
נבחרת השחיה של תיכון מוסינזון באליפות העולם בברזיל
הישג ענק לתיכון מוסינזון
דורה , כרגע במקום הראשון בטבלה
ליגת העל של איגוד הכדורשת סגרה השבוע את סבב משחקים א'.
התערוכה במשכן
מוצרט בא לבקר בגן
יובל שרף לצילומי קניוני עופר בקניון הגדול פתח תקווה
מה הצחיק את יובל שרף?
מגדל העמק עם הקשישים
פנסיה חובה – מה חשוב לדעת היום?
תאגיד מי רעננה השלים את ההכנות לקראת החורף