ליאן סלומון, יועצת ראש העירייה לקידום מעמד האישה ושיתוף הציבור, מסיימת את תפקידה

את מקומה תתפוס טלי רונה, שכיהנה עד כה כמנהלת הפרסום של העירייה. רונה בעלת תואר ראשון בתקשורת שיווקית, ובעלת ניסיון רב במגזר הפרטי והעירוני

פוליטיקה מקומית | זאב שרגא 22/02/2018

ליאן סלומון, יועצת ראש העירייה לקידום מעמד האישה ושיתוף הציבור, מסיימת את תפקידה ומסכמת תקופה: "עם סיום עבודתי בעירייה כיועצת לקידום מעמד האישה, ברצוני להודות לכל הקולגות בעירייה על שותפות אמתית למען קידום הנשים בעיר, להודות לתושבות העיר על עשייתן המבורכת במועצת נשים, למובילות הפרויקטים שמשקיעות את לבן בפרויקטים ומייצרות קהילת נשים חזקה ותומכת בעיר. אמנם אני מסיימת את תפקידי בעירייה, אך אמשיך לפעול למען השגת שוויון הזדמנויות אמיתי לנשים בכל דרך שאבחר".

את מקומה תתפוס טלי רונה, שכיהנה עד כה כמנהלת הפרסום של העירייה. רונה בעלת תואר ראשון בתקשורת שיווקית, ובעלת ניסיון רב במגזר הפרטי והעירוני. צאלה וקסמן גונן, סמנכ"לית העירייה, מסרה בתגובה: "אני מברכת על המינוי החדש של טלי רונה שהינה עובדת מקצועית, מוערכת ובעלת מעוף. אני בטוחה כי היא תצעיד את מועצת הנשים העירונית קדימה ותקדם פרויקטים עירוניים רבים לרווחת הנשים בעיר. ברצוני לנצל הזדמנות זאת ולהודות גם לליאן סולומון שמסיימת בימים אלה את תפקידה. אני מאחלת לה בהצלחה רבה בדרכה החדשה".

חשבנו שיעניין אותך גם...
גבר נורה למוות בהרצליה
רוכב אופניים חשמליים נפצע אנוש בתל אביב
נקבע מותה של פצועה בתאונה בעכו
חיפושים אחרי חשוד בשוד בנקים
הפינה הקולינרית של גרציה
מכפ"ס למאיץ החלקיקים
אוריה דהישראלי
מה הקשר בין תופעת הריפלוקס לבין צרידות בקול?
ילדי בית הספר בית מוריה במשרדי כיל
עובדי כיל לימדו כלכלה ילדים בכיתה ו'