ליאן סלומון, יועצת ראש העירייה לקידום מעמד האישה ושיתוף הציבור, מסיימת את תפקידה

את מקומה תתפוס טלי רונה, שכיהנה עד כה כמנהלת הפרסום של העירייה. רונה בעלת תואר ראשון בתקשורת שיווקית, ובעלת ניסיון רב במגזר הפרטי והעירוני

פוליטיקה מקומית | זאב שרגא 22/02/2018

ליאן סלומון, יועצת ראש העירייה לקידום מעמד האישה ושיתוף הציבור, מסיימת את תפקידה ומסכמת תקופה: "עם סיום עבודתי בעירייה כיועצת לקידום מעמד האישה, ברצוני להודות לכל הקולגות בעירייה על שותפות אמתית למען קידום הנשים בעיר, להודות לתושבות העיר על עשייתן המבורכת במועצת נשים, למובילות הפרויקטים שמשקיעות את לבן בפרויקטים ומייצרות קהילת נשים חזקה ותומכת בעיר. אמנם אני מסיימת את תפקידי בעירייה, אך אמשיך לפעול למען השגת שוויון הזדמנויות אמיתי לנשים בכל דרך שאבחר".

את מקומה תתפוס טלי רונה, שכיהנה עד כה כמנהלת הפרסום של העירייה. רונה בעלת תואר ראשון בתקשורת שיווקית, ובעלת ניסיון רב במגזר הפרטי והעירוני. צאלה וקסמן גונן, סמנכ"לית העירייה, מסרה בתגובה: "אני מברכת על המינוי החדש של טלי רונה שהינה עובדת מקצועית, מוערכת ובעלת מעוף. אני בטוחה כי היא תצעיד את מועצת הנשים העירונית קדימה ותקדם פרויקטים עירוניים רבים לרווחת הנשים בעיר. ברצוני לנצל הזדמנות זאת ולהודות גם לליאן סולומון שמסיימת בימים אלה את תפקידה. אני מאחלת לה בהצלחה רבה בדרכה החדשה".

חשבנו שיעניין אותך גם...
מרכז חדשנות ויזמות ייחודי
המכללה האקדמית כנרת משיקה מרכז ייחודי לחדשנות ויזמות
אלפי יח"ד ייבנו באשקלון
מדריכה בהוסטל הואשמה בתקיפת חוסה
מדריכה בהוסטל הואשמה בתקיפת חוסה
המליאה השקופה
גיא רולניק בהרצאתו " פייסבוק - המפעל המזהם הגדול בהיסטוריה"
ארוחת בוקר מפנקת , אצל שגב
ארוחת בוקר מפנקת... אצל שגב
הכי מסוכן: יום חמישי
רהע הרצליה לרמי: בלי תשתיות – לא בונים
רה"ע הרצליה: בלי תשתיות לא בונים