היכן יתקיימו חגיגות יום העצמאות בשכונת עליה בכפר סבא?

תושבי השכונה מלינים נוכח כוונת עיריית כפר סבא להעביר את החגיגות בשכונה לאזור השוק ולא לקיימן במגרש הכדורגל, כמדי שנה

העיר שלי | זאב שרגא 22/02/2018

תושבי שכונת עליה בכפר סבא הופתעו לגלות השבוע כי בכוונת העירייה להעביר את חגיגות יום העצמאות המתקיימות בשכונה ממגרש הכדורגל השכונתי, בו הן מתקיימות מדי שנה, אל רחב השוק בשכונה. אחת התושבות העבירה פנייה בנושא למנכ"ל העירייה, איתי צחר ובפורום השכונה בפייסבוק התעורר דיון בו טענו התושבים כי ההחלטה התקבלה מבלי לשתף אותם.

"הובא לידיעתי כי אירועי יום העצמאות בשכונה יערכו בכביש מול מתחם השוק, במקום במגרש הכדורגל, וזאת בשל העובדה כי הושקעו במגרש 2 מיליון שקלים על דשא סינתטי, שאפילו לא בשימוש ילדי השכונה", כתבה אחת התושבות, "הדבר לא מקובל עלינו כתושבים ולא ניתן יד לזה. המקום לא מגודר ומסוכן לילדים. ייווצר רעש לתושבי האזור עד מאוחר בלילה ורחוב רמז ייסגר לתנועה, חייבים לעצור את המהלך הזה".

תושבים נוספים הגיבו בדיון ואמרו: "לא לוותר על המגרש שנמצא בתוך עליה ושייך לשכונת עליה בלבד", ואילו כותבת הפוסט ציינה כי, "אני כרגע ממתינה לתשובתו של איתי צחר. כאשר תתקבל, אעדכן אתכם. אם תשובתו לא תהיה מקובלת עלינו, מבקשת כי תשתפו פעולה ותציפו את העירייה במיילים וטלפונים. אם לא נתגבש ונלך יד ביד, גם פה נפסיד".

"את יודעת מתי נצליח להזיז עניינים לטובת השכונה והתושבים?" שאלה תושבת נוספת בעליה, "כשנפסיק להאשים ונשלב ידיים למען מטרה אחת, שינוי של השכונה, כי במלחמות לא תגיעו לאף מקום".

מעיריית כפר סבא נמסר בתגובה: "עיריית כפר סבא שדרגה באופן משמעותי את מגרש הכדורגל בשכונת עלייה לטובת ולרווחת התושבים. משיקולי ביטחון ובטיחות, בימים אלו נבחנות חלופות לקיום האירוע באופן שיענה על דרישות הדרגים במקצועיים. מידע ומיקום האירוע יימסרו קרוב למועד.zeevshraga1978@gmail.com


חשבנו שיעניין אותך גם...
נחילי ארבה , בדרך לישראל?
מכת ארבה
המרעננת של הקיץ
גן תמר
תלונה על חולדות בגן ילדים
 חניון לרכב כבד במתחם העסקים שורק
חניון לרכב כבד במתחם העסקים שורק
הסטייל של אשלי
הסטייל של אשלי
הכנות אחרונות
הכנות אחרונות
"תקע-שקע"
נחתם הסכם קאלציוני; מר"צ נשארה בחוץ