חתך דרומה

נועם שוהם, מאמנה של בית"ר כפר סבא, החליט לעזוב ועבר לאמן את הפועל דימונה הנאבקת בתחתית ליגה א' דרום. את מקומו תפס שוקי סדיס שאימן את הפועל כפר שלם

ספורט | זאב גולדשמיט 22/02/2018

חילופי מאמנים די מפתיעים בנציגת השרון מליגה א'. בית"ר כפר סבא, שפתחה את העונה בצורה נפלאה והצליחה גם בגביע המדינה כשהעפילה לשמינית הגמר, נענתה לפניית המאמן נועם שוהם, ואיפשרה לו לעבור לאמן את מ.ס דימונה, הנמצאת במקום הלפני אחרון בטבלה. במקומו מונה שוקי סדיס, שאימן בהפועל כפר שלם.

הסיבה למעבר היא בעיקרה כלכלית. שוהם קיבל מדימונה הצעה כספית מפתה, הגבוהה בעשרות אחוזים ממה שהשתכר בכפר סבא, וזה קסם לו. בנוסף הובטח לו מענק הישארות של כ-40 אלף שקל, וכמו כן יעמידו לרשותו דירה בדימונה, כדי שלא יצטרך לעשות את הדרך הארוכה ממרכז הארץ.

יו"ר בית"ר כפ"ס מקסים סוסן נתן לשוהם את בירכת הדרך. שוהם כבר העביר השבוע את האימונים בדרום, בניסיון להציל את דימונה מירידת ליגה. ככל הידוע, גם כפ"ס תפוצה על ידי דימונה.

היו"ר מקסים סוסן הסביר: שוהם התאקלם אצלנו מצוין ולא חשבנו להיפרד. אבל כשמאמן נחוש ללכת מסיבות אישיות, ואני יכול להבין אותו כי עבורו זו הזדמנות כלכלית, לא חשבתי לעצור בעדו. חבל שזה מה שקרה, כיוון שעם שוהם הייתה לנו עונה יפה. אני מקווה שנמשיך את העונה היפה גם עם המאמן החדש".
בית"ר כפר סבא, שהודחה מהגביע על ידי הפועל כפ"ס, התאפסה כשביום שישי הביסה במסגרת הליגה את קריית גת 1:4 משלושה שערים של עידן סרור, שגם בישל את השער הרביעי אותו כבש עבדאללה עזאם.

סרור, שכבש העונה בכפר סבא חמישה שערי ליגה, ארבעה בגביע, ועוד שני שערים בהוד השרון בשורותיה פתח את העונה, מזכיר את ימיו הגדולים בליגת העל. "השגנו ניצחון חשוב מאוד שיאפשר לנו להמשיך להיאבק בצמרת. המטרה שנו היא לסיים בפליאוף העליון", אמר סרור. "המעבר לבית"ר כפר סבא עשה לי רק טוב. אני מקווה שבעונה הבאה אשחק בליגה הלאומית".

על עזיבתו של שוהם, שאימן את כפר סבא בפעם האחרונה נגד קריית גת, הוסיף סרור: "עצוב לכולנו ששוהם עזב, כי הוא מאמן מצוין. נוצר חיבור טוב בינו לבין השחקנים, אבל זה הכדורגל ונצטרך להתמודד עם זה".

בית"ר כפר סבא, שהתקדמה למקום הרביעי, תצא מחר (שישי) למשחק חוץ נגד מכבי שערים.חשבנו שיעניין אותך גם...
קורס כלבנות טיפולית
קורס כלבנות טיפולית
גזבר העירייה פורש
"ארגון תומך משפחה"
מחאת הפעילים למען הנת"צ ברעננה
מעון נעמת ברחוב הכוזרי. תלונות של ההורים
"ההזנחה הפושעת של ילדינו אינה יכולה להימשך"
סיבוב בחירות שני בראשון לציון
"הקשישים והמטפלים צריכים לדעת שיש מעקב תמידי ובקרה"
שיחקו אותה