חינוך וקהילה בהוד השרון

בי קמינסקי נבחר שוב ליו"ר איגוד מנהלי אגפי החינוך ברשויות המקומיות. ב"בית יקינטון" נערך ערב הוקרה לכל 35 המתנדבים הוותיקים והחדשים שפוקדים מידי שבוע את הבית

העיר שלי | זאב שרגא 22/02/2018


נלחמים באלימות ברשת

בסוף השבוע יערכו עיריית הוד השרון ואגף מצילה במשרד לביטחון פנים, אירוע ייחודי המיועד להורים לילדים, תחת הכותרת "כן לגלישה מכבדת ברשת, לא לאלימות ברשתות החברתיות" ייערך כנס שולחנות עגולים, שמטרתו בניית אמנה עירונית לבתי הספר היסודיים לגלישה מכבדת ברשתות החברתיות, בשיתוף תלמידים הורים וצוותי חינוך.

"התוכנית החשובה למניעת אלימות ברשת ועידוד שיח מכבד נולדה בוועדה לקידום מעמד הילד/ה וצמחה הודות לשיתוף פעולה מצוין בין אגף החינוך בעירייה והוועדה לקידום מעמד הילד/ה שאני גאה לעמוד בראשה," אמרה חברת המועצה יעל ברזילי, "אחד הדברים היפים שקורים בוועדה הזו, הוא לא רק שיתוף פעולה נפלא ופורה בין עובדי העיריה וחברי המועצה, הוא גם שיתוף הציבור. אני מזמינה אתכם באופן אישי להשתתף בבניית אמנה עירונית לבתי הספר היסודיים, בשיתוף תלמידים, הורים, וצוותי חינוך בשישי הקרוב. תבואו, אנחנו נהיה שם."

הכנס יתקיים ביום שישי, 23.2, בין השעות 08:15-10:30 בבית הספר "רבין" ברחוב הפשוש 4 הוד השרון.

הראשונים במדבר

תלמידי כיתה ז׳6, כיתת נחשון בחטיבת הביניים הראשונים נהנו מטיול אקסטרים שארגנו ההורים במדבר, בתנאי שטח אמיתיים, תחת כיפת השמיים בקור ובגשם. "בנים ואבות ושתי אמהות יצאו לשני לילות ושני ימי הליכה, וגילו כי הם יכולים הרבה מעבר למה שחשבו ובעיקר גילו זה את זה ואת כוחה של לינה במדבר," אמרה מנהלת בית הספר, נוגה ברעם, "מסלול הליכה באורך 26 ק״מ הכולל עליות מאמצות וירידות מאתגרות, רוח מקפיאה ונופי בראשית מדבריים, כל אלה היו התפאורה לטיול שארגנו הורי הבנים בכיתה. אנחנו גאים בכם!"

אבי קמינסקי נבחר שוב ליו"ר איגוד מנהלי אגפי החינוך ברשויות המקומיות

האסיפה הכללית של איגוד מנהלי אגפי החינוך ברשויות המקומיות בחרה בסוף השבוע האחרון, את חברי ההנהלה ואת יו"ר האיגוד, לקדנציה חדשה בת 4 שנים. לתפקיד יו"ר האיגוד, נבחר זו הפעם השלישית ברציפות, אבי קמינסקי, בהישג מרשים של 92% מהקולות. קמינסקי, תושב קריית אונו, מכהן כסמנכ"ל חינוך קהילה וחברה בעיריית הוד השרון. קמינסקי, הודה לחברים על הבעת האמון בו לתקופת כהונה נוספת ואמר כי המשימות והאתגרים העומדים בפני ציבור מנהלי אגפי החינוך דווקא בעת זו, הם משמעותיים וכוללים מגוון רחב של תחומים משמעותיים המשפיעים על כל בית אב."

מוקירים את המתנדבים

ב"בית יקינטון" נערך ערב הוקרה לכל 35 המתנדבים הוותיקים והחדשים שפוקדים מידי שבוע את הבית, מדריכים ומנחים את החברים במסירות ובאהבה רבה. "מטרת המפגש הייתה ליצור הזדמנות למתנדבים להכיר זה את זו וגם הזדמנות לשמוע בקצרה על עבודתם הברוכה כל אחד בתחומו," אמרה ד"ר לינדה מוסק, מנכ"לית עמותת קלי"ק, האמונה על פעילות בית יקינטון, "במפגש הוכנה ארוחת ערב חגיגית על ידי צוות בית יקינטון בניצוחה של ורד רובין, אם הבית שהכינה מטעמים והמתנדבים לקחו חלק בשלוש הפעלות קצרות המועברות במשך השבוע: קישוט אומנותי של לוח שעם כמתנה עבורם, "חושבים בתנועה", שיטה חדשה לשיפור הכישורים הקוגניטיביים ולבסוף – שירה בצוותא לסיום הערב. פעילותכם מחזקת אותנו ומעניקה לנו רוח גבית להפוך את החיים כאן של כל החברות והחברים לנפלאים"," אמרה ד"ר מוסק, "הוקרת תודה מיוחדת ניתנה לצוות המדהים של בית יקינטון שהפיק את האירוע בכוחות משותפים. היה נעים טעים מעניין וכייפי לכולם."
zeevshraga1978@gmail.com

חשבנו שיעניין אותך גם...
הגוב החדש של דניאל גרינברג
הג'וב החדש של דניאל גרינברג
הדרים על הגובה
דרוש רחפן
דרוש רחפן לניטור פליטת מזהמים
ילד התחשמל בירושלים
העצמה פוליטית לנשים
ההרשמה לגני הילדים ולכיתות א' מתחילה
מעבדת סמים אותרה בכפר סבא
מעלית כתנאי ל"מחיר למשתכן"