המרוץ לתפקיד ראש עיריית הוד השרון מתחמם

חמישה מועמדים נוספים צפויים להכריז על הצטרפותם להתמודדות על תפקיד ראש עיריית הוד השרון: דואני, גוטרמן, ברמוחה, קריב וחנוכה

פוליטיקה מקומית | זאב שרגא 22/02/2018

עם קבלת הודעתו של ראש העירייה המכהן בהוד השרון, חי אדיב, כי אין בכוונתו להתמודד שוב בבחירות הקרובות לראשות העירייה, הורגשה תנועה ערה בביצה הפוליטית העירונית, עת החלו מגעים קדחתניים בין חברי המועצה שביקשו לבדוק כיצד ימשיכו את דרכם הפוליטית. אל שני המתמודדים שכבר הצהירו על מועמדותם, עו"ד נוה גור וד"ר יואב רוזן, צפויים להצטרף בקרוב חמישה מועמדים נוספים, גברים ונשים, הרואים את עצמם כמתאימים ביותר לניהול העיר.

חברת המועצה אביבה גוטרמן, מי שכיהנה בקדנציה הקודמת כסגניתו של אדיב ואף התמודדה מולו על ראשות העירייה בבחירות האחרונות, צפויה להודיע בקרוב מאוד כי לאחר התלבטות רבה, החליטה להתמודד שוב על התפקיד. גוטרמן כיהנה בקדנציה הנוכחית כחברת אופוזיציה, היא מכירה את התנהלות העיר על בוריה ובימים אלה עמלה על הרכבתה של רשימת מועמדים מטעמה למועצת העיר, ביניהם תושבת העיר והפעילה החברתית עדי פרילינג אנקורי, שמתכוונת להתמודד לכנסת דרך סניף הליכוד המקומי.

מי שהיה מספר 2 של גוטרמן במערכת הבחירות הקודמת, חבר המועצה נדב דואני, מתעתד גם הוא להצהיר על כוונתו להתמודד לתפקיד ראש העירייה, בכנס פעילים גדול שייערך ביום ב', 5.3. כזכור, דרכיהם של דואני וגוטרמן נפרדו נוכח חילוקי דעות כבר בתחילת הקדנציה ומאז שורה אווירה לא נעימה בין השניים, בלשון המעטה. דואני מכהן כראש לשכתו של שר המדע, הטכנולוגיה והחלל, אופיר אקוניס ("ליכוד") והוא פועל במרץ לצירופם של מתנדבים ופעילים התומכים בדרכו ורואים בו כמועמד המתאים ביותר לתפקיד ראש העירייה.

חברת המועצה עדי ברמוחה ("יש עתיד") מתעתדת גם היא להכריז על מועמדותה לראשות העיר, אולם עד כה לא ברור אם תעשה זאת דרך סיעתה או שתחליט להתמודד באופן עצמאי. יפעת קריב, חברת הכנסת לשעבר מטעם "יש עתיד" וחברת מועצת העיר לשעבר, הודיעה גם היא למקורביה כי החליטה להתמודד לתפקיד אולם לא הצהירה זאת באופן רשמי. מה שכן, קלושים הסיכויים כי תצליח להתמודד בגיבויה של הסיעה, שלא ממהרת להודיע על תמיכתה במועמד כזה או אחר.

חבר המועצה עו"ד משה חנוכה, בין טיפוחיו של אדיב ומתומכיו הגדולים במועצה, יערוך גם הוא כנס פעילים גדול במוצאי השבת, 3.3 באולם קולנוע "לב" בעיר. את הכנס הוא מגדיר כ"אירוע פתיחת מערכת הבחירות" וממעט בהסברים אולם מקורבים עומדים על כך כי גם הוא ינצל את הבמה בכדי להודיע על מועמדותו לראשות.

אין ספק כי מערכת הבחירות שלפנינו תיהיה סוערת במיוחד, כשברור שלא הפסקנו למנות את המתמודדים לתפקיד ראש העירייה, בהם גם המתלבטים ששוקלים כל אחד בדרכו את המשך דרכו הפוליטית ואת אפשרותו להתמודד לתפקיד, כמו למשל חבר המועצה אמיר כוכבי, המשנה לראש העירייה, עו"ד כנרת כהן ומי יודע, אולי אפילו סגני ראש העירייה חיים שאבי ויגאל שמעון.


zeevshraga1978@gmail.com

חשבנו שיעניין אותך גם...
שלטים של הליכוד הושחתו ברעננה
שלטים של "הליכוד" הושחתו ברעננה
אודי רז. תמיד אהבתי לעזור
יש לכם ידידים
תחלופה גבוהה של סייעות
משה פדלון, ראש עיריית הרצליה
ראש עיריית הרצליה בקריאה למשרד החינוך
ב- 8% מהעסקים שנבדקו בנתניה, לא נרשמו הכנסות כדין
תלש לחבור לעבודה את האוזן
אישום: תלש לחברו לעבודה את האוזן
מה מפריע למנוחתם של דיירי רחוב מוצקין בהרצליה?
שלום אחרון וחיבוק!
שלום אחרון וחיבוק!