פרסום ראשון: עובד עירייה בהוד השרון נעצר בחשד לאיומים על עובדת אחרת

האיש, עובד במחלקת הספורט, חשוד כי איים על עובדת בכירה במחלקת פיקוח ובניה בעירייה. בית המשפט הורה על שחרורו בתנאים מגבילים

חדשות | מיכאל פרוסמושקין 22/02/2018

עובד עיריית הוד השרון, בן 43, נעצר ביום שלישי השבוע בחשד לאיומים על עובדת בכירה בעירייה.

האיש, שעובד במחלקת הספורט בעירייה, הגיע על פי טענת המשטרה, בתחילת השבוע למשרדי העירייה – ושם צעק ואיים על עובדת בכירה במחלקת פיקוח ובניה בעירייה. הרקע לדברים טענות מצידה כי החשוד פלש לשטח ציבורי בשכונת גיל עמל בעיר. הוא מצידו מכחיש את טענתה וטוען כי העניין בטיפול רשות מקרקעי ישראל.

החשוד הובא לבית משפט השלום בפתח תקוה – ושם ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו בחמישה ימים. בסיומו של דיון קצר קבע השופט ארז מלמד, לאחר שעיין בחומר החקירה, כי קיים חשד סביר הקושר את החשוד למיוחס לו. יחד עם זאת, השופט החליט להאריך את מעצרו במספר שעות בלבד, עד השעה 20:00 ביום רביעי השבוע לצורך ביצוע פעולות חקירה מסוימות, ולאחר מכן הוא שוחרר למעצר בית עד 25 בפברואר. כמו כן, הורה השופט כי החשוד יתרחק מהמתלוננת ומבניין העירייה למשך 30 יום. כמו כן, הוא חויב להפקיד 2,000 שקלים, לחתום על ערבות עצמית בסך 5,000 שקל וערבות צד ג' בסך 5,000 שקל.

סנגורו, עו"ד אשר חן, מסר בשמו של החשוד: "מרשי מכחיש את האיומים המיוחסים. הייתה ביניהם שיחה בקשר לטענות שלה כלפיו. מותר לכל אזרח להגיד את דבריו בפני כל איש רשות. לשיחה הזאת היו עדים רבים וגם מצלמות אבטחה, ונראה לו כי ישנה כאן התנכלות אישית מצד אותה עובדת עירייה כלפיו אולי על רקע יחסים מעורערים בעבודה".

חשבנו שיעניין אותך גם...
מבשלים משהו למען הסביבה
אושרה בניית אלפי יח"ד במגדל העמק
חשד: גנב ציוד משרדי בכ - 1.8 מיליון שקל
"בית חולים לדובים"
ב(ע)ין השורות
: עוז מאלאך - מנהל תכנית מודיעין-סגולות ומנהל ה-IT של כפר הנוער ימין אורד; יניב בן-נון, סמנכל פיתוח עסקי iProsis, ועמית ברקאי, מייסד ומנכל iProsis
SAP ו- iProsis יסייעו להכשיר נוער במצוקה לתפקידים טכנולוגיים בצה"ל ובחברות הייטק
חשד: התעללה באמה הקשישה
בדרך אל הקלפי