שוחים להישגים

תנו הרבה כבוד לשחיינים הצעירים של מועדון עירוני הוד השרון שחזרו עם הישגים מרשימים מאליפות ישראל לשחייה שהתקיימה במכון וינגייט

ספורט | זאב שרגא 22/02/2018

שחייני מועדון עירוני הוד השרון חזרו עם שלל רב מאליפות ישראל בשחייה לגילאים הצעירים, שהתקיימה השבוע במכון וינגייט.

באליפות לגילאי 10 עד 14 מועדון השחייה הוד השרון דורג במקום השישי הכללי, וגרף 16 מדליות ושמונה אלופים וסגני אלופי מדינה בגילם. מאמני המועדון חשו גאווה, שכן מדובר בהישג נאה למועדון ששם לו למטרה לטפח שחיינים צעירים. מספר רב של שחייני המועדון הצליחו לדרג את עצמם בין חמשת השחיינים המהירים לבני גילם.

בין המצטיינים באליפות השבוע היה רועי גבל, שסיים משחה למאה מטרים בסגנון חזה בזמן 1:15.30 ובמשחה ל-200 מטרים בסגנון חזה בזמן 2:43.99, והוכתר אלוף ישראל לגילאי 13.

טל רון (11) סיים משחה למאה מטרים בסגנון פרפר במקום השני לגילו בזמן מצוין של 1:16.90, שהכתיר אותו כסגן אלוף המדינה לבני גילו.

באותו משחה, מאה מטר פרפר לגילאי 12, סיים דניאל דרבצ'וב במקום השני בזמן 1:10.62, וזכה במדליית הכסף וסגנות אליפות המדינה לבני גילו.

במשחה פרפר לגילאי 12 בנות, לייה זיאדה הוכתרה כסגנית שנייה לאלופת המדינה לגילאי 12, עם מדליות הארד בשני משחים, לאחר ששחתה את משחי המאה מטר בזמן 1:17.63 ואת המאתיים מטרים בזמן 2:51.97 .

גם גילי כהן הוכתרה כסגנית שנייה בתחרות לגילאי 13, כשסיימה את משחה המאה מטרים בסגנון חופשי בזמן טוב של 1:03.32, ואיכות תוצאה בניקוד הבינלאומי של 520 נק'.

אורי אפל (14), שהשתתף בפעם האחרונה באליפות הצעירים רגע לפני שהוא יתקדם לאליפות הנוער, הוכיח את כישוריו , כשסיים משחה למאה מטרים בסגנון חזה כסגן שני עם מדליית הארד, בזמן טוב של 1:13.34.

גם במשחי השליחים הוכיחו שחייני המועדון מהוד השרון את יכולתם כשבשלושה משחים סיימו במקום השני, חרף פסילה במשחה 450X חופשי.

כעת, שחייני המועדון מתכוננים לתחרות לקביעת קריטריונים, שתתקיים באפריל.

חשבנו שיעניין אותך גם...
הבימבולנס של מד"א שיציל חיים ברמלה
הרב דר מיכאל לייטמן
כמה עותקים מהלב להדפיס לך?
ראש עיריית הרצליה משה פדלון עם יובל וגנר נשיא ומייסד עמותת נגישות ישראל וקרן טלקר מנהלת תחום הנגישות העירונית
"סמן מרכזי ומוביל בתחום הנגישות"
דואט של לוחמים
דואט של לוחמים
דניאל גרינברג בקמפיין חדש
דניאל גרינברג בקמפיין חדש
תירוצים לקראת שבת..
גלילות חציל ממולאות בגבינת עיזים
מתכון לגלילות חציל ממולאות בגבינת עיזים
מגבירים את האכיפה