רמת השרון צוהלת ושמחה

קרנבל פורים צבעוני וקצבי לילדים ולכל המשפחה עם מיטב הכוכבים יתקיים ביום חמישי 01.3.18 החל מהשעה 09:30 בפארק העירוני ברחוב הנצח, שישנה את פניו ויהפוך למתחם חגיגות צבעוני וקצבי באווירת הג'ונגל עם הפתעות קסומות ומיוחדות לכל המשפחה ועם כוכבי הילדים: "שי ורועי", "מני ממטרה", "מיכל הקטנה" ואגם בוחבוט. ביום שלישי ה-27 בשעה 12:00 יפתחו הצעירים את חגיגות הפורים במסיבת תחפושות בחניון העירייה בקונספט חדשני של "פורים בלוק פארטי"

העיר שלי | תמי מאור 22/02/2018

עיריית רמת השרון ממשיכה גם השנה את מסורת חגיגות הפורים ותערוך קרנבל פורים צבעוני וקצבי לילדים ולכל המשפחה- "פנטזיה בג'ונגל", ביום חמישי 1.3.18 בין השעות 13:30-9:30 בפארק העירוני ברחוב הנצח. במהלך חג הפורים הפארק העירוני ישנה את פניו ויהפוך למתחם חגיגות באווירת הג'ונגל, עם הפתעות קסומות ומיוחדות לכל המשפחה, עם הופעות של כוכבי ילדים, מופעי קרקס, מוזיקה, מחול, תהלוכות וסדנאות יצירה וקצב והפתעות נוספות.

על הבמה המרכזית יתקיימו מופעים לכל המשפחה עם אמני הילדים המובילים בהנחיית שי אידלסון: (10:00) "שי ורועי", (11:00) "מני ממטרה", (12:00) "מיכל הקטנה" ואגם בוחבוט (13:00). בין המופעים יעלו להקות המחול המקומיות: להקות "מחולה רמת השרון" ולהקות 'ריתמו' פלמנקו של מגוונים אלון.
בשאר המתחמים ברחבי הפארק יתקיימו הפעלות וסדנאות יצירה לכל הגילאים, מיצגים ומופעי רחוב, תהלוכות צבעוניות, מופעי מחול וקצב של להקות סטודיו מוד, מתחם הפורימון המסורתי של שבט נווה מגן/ צופי רמת השרון, והפעלות של תנועות הנוער העובד והלומד, בני עקיבא וכנפיים של קרמבו, מתחמי איפור וצמות, קרקס החיות, דוכני מזון והרבה הרבה קצב.

ביום שלישי 27.2.18 בשעה 12:00 יפתחו הצעירים במסיבת תחפושות הכי "מגניבה" באזור, בחניון העירייה (ביאליק 41). המסיבה, בקונספט חדשני של "פורים בלוק פארטי" עם המופע המרכזי של נצ'י נצ' שירים את המתחם באוויר. בנוסף יופיעו אמני היפ-הופ צעירים מרמה"ש, על עמדת הדי.ג'יי יפקד די.ג'יי לירי , לצד המופעים יוקמו דוכני אוכל מהיר על משאיות מעוצבות.

אגף הביטחון בעירייה בשיתוף משטרת ישראל נערכים לאבטחת אירועי הפורים ושמירה על הסדר הציבורי ובטחון החוגגים ויאכפו את החוק בנחישות בכל הקשור למכירת נפצים, חזיזים תכשירי קצף וכד', זאת במטרה לגרום להעלאת תחושת הביטחון בקרב החוגגים. כמו כן יינתן דגש מיוחד לאיסור מכירת אלכוהול לקטינים ומניעת רוכלות בלתי חוקית במהלך החגיגות בפארק. נזכיר כי חל איסור להיכנס למתחם החגיגות עם כלי נשק, בע"ח, אופניים, אלכוהול, כלי זכוכית וכד'.

חניון הפארק יהיה סגור לקהל והחניה תותר לבעלי מוגבלויות ונכים עם כיסא גלגלים בלבד. מומלץ לציבור להגיע רגלית ולהימנע מהגעה ברכבים למתחם הפארק . רחוב הנצח יישאר פתוח לתנועת כלי רכב, אולם במידה וייווצרו עומסי תנועה חריגים, המשטרה תסגור את הכביש לתנועה.

חשבנו שיעניין אותך גם...
גבר נהרג מירי בקרית טבעון
אושר פיני-בינוי ברח' בר יוחאי
הדרך למציאת חברת הובלה מומלצת במחיר זול
שומרים על אווירה נעימה
תחת הנהלות חדשות
תחת הנהלות חדשות
עוקץ חוצה יבשות
עוקץ חוצה יבשות
אלה נחום. אני מתחננת שיעזרו לי
מי יציל את אלה?
כעס בביהס עש שמעון פרס בעקבות נתוני התמונה החינוכית
כעס בבית הספר ע"ש שמעון פרס בעקבות נתוני "התמונה החינוכית"