זקוקה לנס חזק

קבוצת הנשים בכדורסל א.ס. רמת השרון מנוצחת בביתה על ידי מכבי אשדוד ומתרחקת מהמקום הרביעי. כדי לשמור על הסיכוי לכך היא חייבת לנצח ביום שני בחוץ את אליצור רמלה

ספורט | שרון יונתן 22/02/2018

קבוצת הנשים בכדורסל א.ס. רמת השרון התרחקה השבוע מהשגת מטרתה, מקום רביעי בסיום הבית העליון, שיוביל לחצי גמר הפלייאוף, וזאת לאחר שנוצחה בביתה על ידי מכבי אשדוד, 63 :79, ואילו אליצור רמלה, יריבתה להתמודדות על המקום הרביעי ניצחה בחוץ את הפועל פ"ת.

תחילת המשחק הייתה שייכת לאשדוד שהובילה כבר 16 :7, אבל רמה"ש חזרה למשחק וירדה בפיגור 18 :20 בסיום הרבע הראשון. ברבע השני רמה"ש נטלה את ההובלה, אבל הפעם האשדודיות חזרו למשחק וירדו למחצית ביתרון 34 :28. רמה"ש המשיכה ברבע השלישי לרדוף אחרי אשדוד עד 48 :46 בסיום שלושה רבעים. אבל, הרבע האחרון היה שייך רק לאורחת מאשדוד שפירקה את רמה"ש 31 :17 ברבע המכריע, עד לניצחון בסיום בפער של 16 נקודות. את רמה"ש הובילה שי קלי עם 21 נק', יעל אהרונוב הוסיפה 20.

ועכשיו לספקולציות. כדי לסיים במקום הרביעי רמה"ש צריכה לנצח את שלושת משחקיה שנותרו בעוד שרמלה צריכה להפסיד בשלושתם, וזאת מאחר שרמלה מובילה על רמה"ש בשתי נקודות יתרון וגם במקרה של שוויון נקודות לרמלה יש יתרון לאחר שגברה פעמיים על רמה"ש במהלך העונה הסדירה. כדי לשמור על אותו סיכוי נמוך חייבת רמה"ש קודם כל לנצח את רמלה בחוץ ביום שני הקרוב. הפסד של רמה"ש והסיפור נגמר. ניצחון והיא תוכל להמשיך לחלום.

המשחקים שיוותרו לאחר משחק זה לרמה"ש: הפועל פ"ת (חוץ), חולון (בית), ולרמלה : חולון (חוץ), רמת חן (בית).
חשבנו שיעניין אותך גם...
קבוצות וואטסאפ וטלגרם במטרה לעדכן את התושבים על האירועים העירוניים  ועל שירותי העירייה
עיריית רעננה בחידוש לתושבי העיר
30 למותו של שמואל שדמי, ז"ל
תחנת כיבוי אש צפויה לקום ברעננה
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
באזור המסוכן
פועל נפגע מחפץ כבד
המפה החינוכית של הוד השרון
המפה החינוכית של הוד השרון
חוג לכל ילד