מי תעצור אותה?

קבוצת הכדוריד גברים סוגרת ארבעה ניצחונות רצופים, כולל ניצחונות על רמת השרון ומכבי ראשל"צ. הרצליה כבר במקום השלישי ומחר (שישי) תארח את הפועל אשדוד

ספורט | שרון יונתן 22/02/2018

הישג מרשים לקבוצת הכדוריד גברים של בני הרצליה שרשמה ביום שישי שעבר ניצחון שני העונה על האלופה מכבי ראשל"צ. ובדיוק כמו במשחק ביניהן בהרצליה, גם הפעם הייתה זאת הרצליה עם ניצחון באותה תוצאה, 36 :32.

הרצליה, הקבוצה ההתקפית בליגה, שנמצאת לאחרונה במומנטום מצוין של ארבעה ניצחונות רצופים, כולל ניצחון על רמת השרון, הגיעה לבית מכבי בראשל"צ ללא רגשי נחיתות כלל. פתיחת המשחק הייתה של הרצליה שכבר הובילה 10 :3 בדקה ה-15, אבל לא קבוצה כמו מכבי ראשל"צ תרים ידיים. האלופה כירסמה בהפרש של האורחת עד תוצאת המחצית, 17 :16 להרצליה. המחצית השניה הייתה צמודה עם יתרון קל להרצליה שהמשיכה להבקיע בסקור גבוה גם מול האלופה עד כאמור לניצחון 36 :32 בסיום. את הרצליה הוביל יוסי אפו עם 9 שערים, כאשר אחריו כבשו דמטרייביץ' וטל הרשקוביץ 7 שערים כ"א, סטויאנוביץ 6 שערים. השוער גיל יעקב הצטיין עם 11 עצירות מתוך 27 זריקות.

בעקבות ארבעת הניצחונות הרצופים הרצליה כבר עלתה למקום השלישי כשהיא מרוחקת נקודה מהמקום השני. 6 מחזורים לסיום העונה והרצליה בעמדה טובה מאוד לסיים בין ארבע הראשונות, עובדה שתעניק לה יתרון ביתיות בסדרות רבע הגמר.

שלמה הופמן, מאמן הקבוצה, הביע שביעות רצון בסיום המשחק: "זה ניצחון חשוב מאוד עבורנו כי אנחנו רוצים להשתלב במקומות 1 עד 4, ומכבי ראשל"צ ורמה"ש נמצאות שם, אז אנחנו שם חזק. יש לנו קבוצה מצוינת עם שחקנים בעלי ניסיון וצעירים. הבעיה שלנו שאין לנו עומק ולכן יש לנו נפילות בתוך המשחק. מבחינת כדוריד, אנחנו אחת הקבוצות הכי אטרקטיביות בליגה. יש לנו כלים לשחק משחק קבוצתי ועושים זאת בהרבה משחקים. אנחנו מבקיעים הרבה, אבל חייבים לעבוד יותר חזק בהגנה ולהוריד את כמות השערים שאנו מקבלים".

כשנשאל הופמן האם בני הרצליה יכולה לזכות באליפות, ענה: "אליפות היא לא מילה גסה עבור קבוצה טובה. אם נגיע לפיינל פור יהיה לנו מה למכור שם".

השוער גיל יעקב: "למדנו השנה להפסיק לצאת פריירים. לא הייתי בשיאי בשבועות האחרונים ומוטי עשה עבודה טובה בשער ונתן לנו שלושה ניצחונות רצופים. לא לקחנו מעולם תואר ולכן אין מה לדבר על אליפות".

מחר (שישי, 16:00) תנסה הרצליה להמשיך את המומנטום החיובי שלה כשתארח את הפועל אשדוד.חשבנו שיעניין אותך גם...
צחי שריב התפטר מתפקידו
צעיר נדקר באשקלון
ילד נפצע קשה מפגיעת רכב משמר הגבול
תלונות על הזנחה בסמטה ברח אבן גבריול
תלונות על הזנחה בסמטה ברח' אבן גבירול
יום העצמה ייחודי לנאמני משמרות זה"ב ברעננה
מירב סקר, נסרין קדרי, מוטי אזולאי
הזמרת נסרין קדרי משלבת ביזנס עם פלז'ר
שנעצרו שני חשודים בעבירות רכוש באזור הרצליה
 שלב השאלה הזהה
שלב השאלה הזהה