גרוטאות ובעלי חיים נמצאו בדירה בחולון

ריח עז של צחנה ברחוב י"ל פרץ בחולון הוביל את הפיקוח העירוני לדירה שבה נמצאו מפגעים וגרוטאות רבים וכן בעלי חיים שהוחזקו בתנאים לא נאותים

העיר שלי | תמי מאור 26/02/2018

פנייה שהתקבלה בשבוע שעבר מדיירים ברחוב י"ל פרץ בחולון על אודות ריחות צחנה, הובילה את הפיקוח העירוני לדירה ולחצר שהיו מלאות בכמות אדירה של גרוטאות ובכלובי בעלי חיים שהיו ריקים וחלודים. המפקחים נכנסו לשטח הפרטי, יחד עם אנשי המחלקה הווטרינרית העירונית ואנשי יחידת הפיצו"ח של משרד החקלאות, לאחר שקיבלו צו משפטי שאישר להם לעשות כן.

בתוך הבית נמצאו זוהמה ולכלוך בכמות אדירה, ערימות מזון (חלקו לא בתוקף) וציוד לבעלי חיים שהיו זרוקים באי סדר בתוך הבית. כמו כן, נמצאה כמות קטנה של בעלי חיים (אוגרים וציפורים) בכלובים קטנים ומזוהמים. החלונות בדירה היו אטומים והריצוף חסר וכן היו בה מפגעים נוספים. בנוסף, היה במקום מקרר שבתוכו נמצאו מכלי מזון לבני אדם שתוקפם פג כבר לפני כשנתיים.

בעל הדירה/ המחזיק בנכס, שאחראי למפגע התברואתי הסביבתי החמור, קיבל דוחות בסך 320 שקל כל אחד, בגין החזקת נכס באופן שמתקיים בו מפגע והחזקת בעלי חיים באופן שגורם לריחות רעים, ללכלוך ולזוהמה על פי חוק העזר העירוני לחולון בדבר "מניעת מפגעים ושמירת הסדר והניקיון". הווטרינר העירוני טיפל בנושא פינוי בעלי החיים וימשיך לערוך ביקורות במקום, הפיקוח העירוני יבצע ביקורת לגבי המפגעים בחצר וניקיון הנכס מהזוהמה.

חשבנו שיעניין אותך גם...
נחנך מחלף חדש בשפיים
מיחזור משכנתא
מה זה בכלל מיחזור משכנתא ולמי זה מתאים?
חגי אמיר
מנהל חדש לבית החולים לוינשטיין
מנהלת אגף משאבי אנוש בעירייה עוזבת
אהרון דינוביץ, יור ארגון קבלני פתח תקווה
צניחה חדה בהתחלות הבנייה בפ"ת
דורה כפר סבא סיימה במקום הראשון
דורה כפר סבא סיימה במקום הראשון
אוסף חרקים במקום אוסף בולים...
נפסלו אותיות הרשימה של גרובר