אילת

סגן השר להגנת הסביבה, קיים סיור באילת

סגן השר הגיע לאילת במטרה ללמוד מקרוב את היערכות המשרד לטיפול באירועי זיהום ים בשמן ולבחון את מצב איכות הסביבה במפרץ. מזוז: "מגיעה מילה טובה לראש העיר, שמפתח את החופים, משקיע בהם ודואג לניקיון ואיכות הסביבה של המפרץ"

פוליטיקה מקומית | תמי מאור 23/01/2018

סגן השר להגנת הסביבה, ח"כ ירון מזוז (הליכוד), האחראי מטעם המשרד על חופי הים בישראל, קיים השבוע סיור מקצועי שנפרש על פני יומיים באילת. מטרת הסיור: ללמוד מקרוב את היערכות המשרד להגנת הסביבה לטיפול באירועי זיהום ים בשמן ולבחון מקרוב את מצב איכות הסביבה במפרץ אילת.

אל סגן השר התלוו גורמים מקצועיים מטעם המשרד להגנת הסביבה, והוא ביקר, בין היתר, ב'תחנה למניעת זיהום ים' וכן במתקן 'מקורות', שם למד את היתר ההזרמה לים שיש למתקן והבעיות הנובעות מכך. סגן השר גם נפגש עם ראש עיריית אילת, מאיר יצחק הלוי, והביע בפניו את הערכתו על פעילותו לשמירה על החופים בעיר ואיכות הסביבה במפרץ.

את הסיור חתם ביקור של סגן השר ב'מכון הבינאוניברסיטאי', שם שמע על תוכנית הניטור הלאומית במפרץ אילת, הממומנת במלואה על ידי המשרד להגנת הסביבה, וכן אירוח קצר ב'רט"ג'.

מזוז: "המשרד להגנת הסביבה מייחס חשיבות רבה לעיר אילת בכלל ולמפרץ שלה בפרט. העמידה על מניעת זיהום המפרץ מצד המשרד חשובה מאוד לעיר וכך גם השמירה על הריף. מגיעה מילה טובה לראש העיר, שמפתח את החופים, משקיע בהם ודואג לניקיון ואיכות הסביבה של המפרץ".


חשבנו שיעניין אותך גם...
בן 80 נסע בניגוד לכיוון התנועה
רהע הרצליה לרמי: בלי תשתיות – לא בונים
רה"ע הרצליה: בלי תשתיות לא בונים
מחיר למשתכן עתלית
ההגרלה הגדולה של "מחיר למשתכן" יצאה לדרך הבוקר
אישום: ויכוח בחניון בראשל"צ הסתיים בדקירה
בגלל מנוף: גן הילדים יעבור מקום
בגלל מנוף: גן הילדים יעבור מקום
שפ"ע של שירותים
מסיבת יין בלבן ביקב הרי גליל בחג השבועות
אירועי שבועות ביקב הרי גליל
המורה של המדינה אולגה בן אבי
המורה של המדינה