אשקלון

חה"כ איתן ברושי סייר במוא"ז חוף אשקלון

הסיור החל באתר הקרווילות בניצן, בו מתגוררים חלק ממפוני גוש קטיף. לאחר מכן המשיכו ראש המועצה וחבר הכנסת לביקור בביה"ס היסודי חופים ובתיכון שקמה, שניהם ביד מרדכי. חה"כ ברושי סיים את הביקור בנתיב העשרה

פוליטיקה מקומית | תמי מאור 12/02/2018

ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, יאיר פרג'ון, אירח אתמול (ראשון) את ח"כ איתן ברושי מהמחנה הציוני לסיור בישובי המועצה, ביניהם בעוטף עזה. פרג'ון התייחס למתיחות בצפון ואמר: "תנועת המלקחיים האיראנית שקופה לכל וכמו תמיד חייבים לעמוד על המשמר להיות מוכנים".

הסיור החל באתר הקרווילות בניצן, בו מתגוררים חלק ממפוני גוש קטיף. לאחר מכן המשיכו ראש המועצה וחבר הכנסת לביקור בביה"ס היסודי חופים ובתיכון שקמה, שניהם בקיבוץ יד מרדכי. ח"כ ברושי סיים את הביקור במושב סמוך גדר הצופה לבית חנון, נתיב העשרה.

ח"כ ברושי הוא חבר ועדת הכספים של הכנסת ומ"מ קבוע בוועדת החינוך. הוא משמש גם כנציג החקלאות, ההתיישבות, הקיבוצים והמרחב הכפרי במחנה הציוני.

ראש המועצה האזורית חוף אשקלון, יאיר פרג'ון אמר: "אני מכיר את ח"כ ברושי, עוד כשעבד במשרד הביטחון וליווה את המועצה בבינוי בתי ספר ממוגנים. היום הוא בא לבקר כדי לראות מקרוב איך מתקדמים ולהירתם לטובת פרויקטים נוספים".

ח"כ ברושי אמר לאחר הסיור: "מה שמרשים, מעבר לזכות להיות שותף למה שקרה כאן בשנים הקודמות, זה הגידול והצמיחה שמבטא עבודה חזקה מאוד של הנהגות הישובים וראש המועצה בראשם, למרות שרק שלוש שנים וחצי עברו מצוק איתן. למרות הקרבה לקו העימות ולמרות כל האיומים והמנהרות, אנשים בוחרים ורוצים לחיות כאן. אסייע ככל שאפשר ליצירת התנאים, לרבות חיזוק מערכת החינוך, שתעמוד בדרישות בכלל ובגידול המואץ כאן באזור בפרט".

פרג'ון התייחס גם למתיחות בצפון ואירועי סוף השבוע ואמר: "כל הזמן טענו שעזה היא חמאסטן ומעת לעת טוב שמישהו מזכיר לנו מדוע אין לאפשר כניסה חופשית של אניות לעזה, אחרת כל המרחב האווירי של ישראל היה מכוסה בנ"מ. תנועת המלקחיים האיראנית שקופה לכל וכמו תמיד חייבים לעמוד על המשמר להיות מוכנים. מכאן שולח ברכה לראש ממשלה שר ביטחון חיל האוויר וצה"ל על העמידה על המשמר יום יום. כאנשי הדרום אנו מתרגלים כל הזמן מעבר משגרה לחירום, זו המציאות ויש להכיר בה".


חשבנו שיעניין אותך גם...
להתאהב בעולם מיוחד
החופש הגדול בסימן שיפור בניקיון החופים
שיפור בניקיון החופים
מפגש עם קהילת כינור דוד
מפילים מחיצות
שריפה בבניין ברחובות
פצוע בינוני משריפה שפרצה בביתו ברחובות
חשד לחיסול בחולון
העירייה מסלפת נתונים
"העירייה מסלפת נתונים"
כוכבים בשמי כפר סבא
קשיש נחנק למוות מסופגניה