גולן גליל

בית חדש עבור ילדי כפר "מגדים" נחנך במגדל העמק

המשפחתון החדש בכפר הילדים "מגדים" של האגודה הישראלית לכפרי ילדים sos במגדל העמק יאכלס ויעניק בית חם לאם-בית ושמונה ילדים בגילאים שונים

העיר שלי | תמי מאור 24/01/2018

משפחתון חדש נחנך בכפר הילדים "מגדים" של האגודה הישראלית לכפרי ילדים sos במגדל העמק.

המשפחתון החדש שיאכלס ויעניק בית חם לאם-בית ושמונה ילדים בגילאים שונים, מעוצב בסטנדרטים גבוהים ביותר בסיועם הנדיב של משרד הרווחה, קרנות של הביטוח הלאומי, הקרן לידידות והפורום הציבורי של כפרי הנוער והפנימיות.

הריהוט החדיש שישמש את ילדי המשפחתון כגון מיטות, ארונות שולחנות כתיבה ועוד נתרם בנדיבות רבה על ידי העמותה לחזון לישראל. בטקס המרגש נכחו ראש העיר מגדל העמק אלי ברדה, מנכ"לית האגודה הישראלית לכפרי ילדים SOS נלי גבע, יו"ר האגודה נתן מאיר, מנהל אגף הרווחה ברשות מומי בן סימון ונציגי האגף, מנהלי בתי הספר בעיר ועוד.

מנכ"לית האגודה נלי גבע הביעה את תקוותה שיתר המשפחתונים ישופצו אף הם והודתה לכל התורמים שסייעו להצלחת הפרויקט. ראש העיר אלי ברדה ברך והדגיש את חשיבות שת"פ בין הרשות לכפר וציין כי ילדי מגדים הינם ככל ילדי העיר וחלק בלתי נפרד מהקהילה.

כפר הילדים "מגדים" קיים כ-20 שנים במגדל העמק ונמצא בעשייה מתמדת בכל התחומים על מנת לתת את השירות המיטבי לילדים הנמצאים בו הן מבחינת תנאי דיור והן בתחומי חיים אחרים.

חשבנו שיעניין אותך גם...
התיק עם הכסף הוחזר לבעליו
חשד: ניסה לבצע שוד באמצעות אקדח דמה
בטון במקום ירוק?
המיזם החברתי שכבש את העיר
מעבדות הלימוד בחטיבות מושבתות
"מוזיקה זו הדרך הכי טובה להתחבר לעצמכם"
המועצה הירוקה
המועצה הירוקה
המלצות להורים לשימוש מבוקר באינטרנט בקרב ילדים