הוד השרון

"אחת החוויות ההזויות והנוראיות בחיי"

כך אומרת ל"לוקאל" תושבת השרון, בת 69, שהותקפה על ידי תושב העיר לאור יום במרכז העיר לאחר שפגעה קלות עם רכבה ברכבו. לפני ימים אחדים הוגש נגדו כתב אישום

חדשות | מיכאל פרוסמושקין 11/01/2018

תושב הוד השרון, בן 48, הואשם לפני ימים אחדים בתקיפת אישה בת 69 ובאיומים עליה לאחר שפגעה קלות עם רכבה ברכבו.

על פי כתב האישום, ב–28 באפריל אשתקד, בשעות הצהריים, כשניסתה האישה לחנות עם רכבה ברחוב הבנים, פגעה ברכב אחר וגרמה לו לשריטה. לטענת התביעה, בתגובה לכך, הנאשם, שנהג ברכב החל לצעוק על האישה וקילל אותה. היא נבהלה מהתנהגותו ונסעה מהמקום, כאשר הנאשם רדף אחרי רכבה כשהוא חובט על חלונות הרכב ועל תא המטען.

בהמשך, חזרה האישה באופן רגלי למקום. או אז, על פי כתב האישום, הבחין בה הנאשם, התקרב אליה ותקף אותה בכך שהכה מספר פעמים בגבה וכן תפס אותה בידה השמאלית תוך שהוא אומר לה: "חשבת שתברחי ממני".

כתוצאה ממעשיו, נפלה האישה על הקיר ונגרמו לה שפשופים וחבלות שונות. עוברי אורח, וביניהם קצינת משטרה, שהבחינו במתרחש התקהלו במקום וניסו לסייע לה. אולם, על פי הנטען, בשלב זה הנאשם דחף את הנוכחים והשתולל. מיד לאחר מכן, ניגשה השוטרת לנאשם, הציגה בפניו תעודת שוטרת וביקשה ממנו להירגע, אך זה – כך על פי התביעה – הרים את ידו כשהיא מאוגרפת לכיוון האישה בכוונה להכותה. בתגובה לכך תפסה השוטרת את ידו של הנאשם והרחיקה אותה. האישה שנחבלה פונתה לבית חולים.

שושנה (שם בדוי), שעלתה לישראל מארה"ב לפני שנים רבות, שיחזרה השבוע בשיחה עם "לוקאל" את האירוע: "אני נכנסתי לחניה לפני החנות האחרונה ברחוב הבנים וגרמתי לשריטה בגודל של ציפורן ברכב שלו. פתחתי את החלון כדי לתת לו את הפרטים שלי. הוא אמר לי בתגובה: 'תצאי מהרכב עכשיו'. הבנתי שזה לא כל כך טוב. אז נעלתי את הדלת וסגרתי את החלון והוא עמד באמצע הרחוב ולא איפשר לי לצאת מהחניה. הוא אמר לנשים שעמדו ליד שניסיתי לדרוס אותו והן צעקו שהן ראו את הכל ואני לא עשיתי כלום. כשהוא זז הצידה והתחיל לצלם את הכל, אני נסעתי והוא רץ אחרי ודפק על הרכב שלי עם הידיים שלו. החניתי את הרכב מספר רחובות מהמקום, טלפנתי למשטרה, השארתי את הרכב וחזרתי לרחוב הבנים ברגל על מנת לסיים את הקניות. פתאום אני שומעת מישהו אומר לי: 'חשבת שתברחי ממני'. מיד לאחר מכן, כשאני עומדת על המדרכה, הוא התחיל להכות אותי בכל חלקי גופי ואני הייתי אחרי רגל שבורה עם מקל הליכה. המקל עף באוויר ואני רצתי לתוך חנות סמוכה. הוא דפק לי את הראש על הקיר של החנות. היה לי מזל, נשים באו אחרי וניסו להרחיק אותו ממני ואחת מהנשים הייתה קצינת משטרה ללא מדים שהרחיקה אותו וצלצלה למשטרה. אז המשטרה הגיעה ושמה אותו בניידת".

איך הרגשת אחרי התקרית?

"זאת הייתה אחת החוויות ההזויות והנוראיות בחיי. כשאני הולכת ברחוב הבנים אני מסתכלת ימינה ושמאלה כל הזמן. זאת טראומה. זה לא נעים לעבור דבר כזה. לא היה לי דבר כזה בחיים. אני באה מארה"ב ששם יש דברים כאלה ולא תיארתי לעצמי שיהיה לי דבר כזה כאן בישראל. זה היה פשוט נורא. אני שבוע ימים פחדתי, לא ישנתי ולא יצאתי מהבית. אני לא מאחלת את זה לאף אחד".


חשבנו שיעניין אותך גם...
ישנן בנות
מסלולי אופניים עם קקל
קק"ל העבירה 1.5 מיליון ש"ח לאירועי קיץ ליישובי עוטף עזה
להקים פסי האטה וכיכר
בעירייה נערכים למצב חירום
מוניות השירות מגיעות לעכו, לכרמיאל ולנהירה
נדחה ערעורו של איש היי טק שהורשע בהחזקה והפצה של תכנים פדופילים
אירוע מצה בכיכר התקיים זו השנה הרביעית ברציפות ברעננה
"מצה בכיכר"
עוד יואל בורשטיין
עיריית רעננה תחזיר היטלי השבחה