הוד השרון

לראשונה: לימודי שפות בצהרוני עיריית הוד השרון

ביוזמת ו"ר החברה לקידום החינוך והתרבות בהוד השרון, חבר המועצה עו"ד משה חנוכה, במהלך שנת הלימודים הבאה ילמדו ילדי צהרוני הוד מגוון ערבית, אנגלית, ספרדית וסינית

העיר שלי | זאב שרגא 25/01/2018

השבוע פרסם יו"ר החברה לקידום החינוך והתרבות בהוד השרון, חבר המועצה עו"ד משה חנוכה, יוזמה חדשה שלו הקשורה למערך שעות הלימוד בצהרוני הוד של העירייה, המופעלים על ידי החברה. חנוכה בישר כי כבר במהלך שנת הלימודים הבאה ילמדו ילדי צהרוני הוד מגוון שפות פרט לעברית: ערבית, אנגלית, ספרדית וסינית.

בהודעה שיצאה בנושא נכתב כי, "'החברה לקידום החינוך והחברה- הוד השרון' הכריזה על תכנית חדשה שתחל לפעול בשנת הלימודים תשע"ח ברחבי העיר ובה הילדים ילמדו ארבע שפות שונות – ערבית, אנגלית, ספרדית וסינית. הילדים יחשפו למקומות רחוקים ותרבויות מעניינות באמצעות שירה, סיפור, ותאטרון בשפות שונות מרחבי העולם, וכך גם ילמדו להכיר את השונה. התכנים בחוגים יותאמו על שכבות הגיל, כך שגם ילדים בגיל הרך יוכלו לטעום מהעולם המרתק המחכה להם".

"השפה היא הכלי שמגשר בין תרבויות ומאפשר הידברות בריאה אחד עם השני, לא משנה מהיכן ומהו הרקע איתו מגיע" אמר עו"ד חנוכה, "זהו כלי חינוכי חשוב שישמש את הילדים גם בחייהם הבוגרים. בתכנית הייחודית שפיתחנו בסיוע צוותי החינוך, ילדי הוד השרון לא רק יטעמו משפות שונות, אלא גם ילמדו להכיר את האחר ולקבל אדם השונה מהם, בין אם הוא דובר ערבית או סינית. נמשיך בכל יום לחדש, לחלום ולהגשים עבור הילדים שלנו".


zeevshraga1978@gmail.com


חשבנו שיעניין אותך גם...
דואגים לקשישים
 אירוע פתיחת ארונות בנווה עמל
20,000 שקלים נאספו ונתרמו לטובת עמותת "אחת מתשע"
רוכב אופנוע נפצע בינוני סמוך לכפר ויתקין
רוכב אופנוע נפצע בינוני סמוך לכפר ויתקין
שיאני השכר בעיריית הוד השרון
מיהו שיאן השכר בעיריית הוד השרון לשנת 2017?
תלמיד בימת הנוער התקבל לסדרה חדשה
גני הילדים החדשים והאנטנות הסמוכות. ההורים זועמים
להסיר את האנטנות הסלולאריות
רוכב אופנוע נפצע בינוני בנתיבי איילון
רוכב אופנוע נפצע בינוני בנתיבי איילון
גבר נדקר בתל אביב - מצבו בינוני
גבר נדקר בתל אביב - מצבו בינוני