הוד השרון

בזכות חנן

כרמל בוכמן, שחקן קבוצת הכדורסל של מכבי הוד השרון, מסביר כי הסיבה לחזרתו היא מאמנו הנוכחי חנן הירשוביץ. בוכמן מקווה לעשות עונה טובה ולשחק בעונה הבאה בליגת העל

ספורט | זאב גולדשמיט 25/01/2018

"חזרתי להוד השרון בזכות חנן הירשוביץ. היו לי עוד הצעות נוספות ומפתות, מכולן העדפתי להתאמן אצל מאמן שמכיר אותי ומאמין בי", כך אומר הכדורסלן כרמל בוכמן, שחזר הביתה, למכבי הוד השרון, לאחר חצי עונה במכבי קריית גת, כפי שפרסמנו בשבוע שעבר ב"הוד הכפר".

בוכמן (27) נחשב לאחד השחקנים המובילים של מכבי הוד השרון, שבעונה שעברה הוביל את הקבוצה לעונת שיא, חצי גמר הפליאוף. בקיץ הוד השרון רצתה שיישאר, אבל הוא חיפש להתקדם, אלא שמהר מאוד הבין שהדשא אצל השכן לא תמיד ירוק יותר. בוכמן לא שיחק הרבה בקריית גת. "עזבתי את הוד השרון כי רציתי להתקדם לקבוצה שהעמידה תקציב ושאיפות לעלות לליגת העל, ואולי דרכה הייתי מגיע לליגת העל. לצערי דברים בקריית גת לא התחברו. לקח זמן לי ולמאמן להבין אחד את השני. אחרי זה העניינים קצת הסתבך, אבל מתוך כבוד לקריית גת אני מעדיף לא לפרט",אמר בוכמן.

- כרמל, מה קרה שם?

"זה לא הסתדר, כמו שקורה לעתים לעוד שחקנים. פשוט, לקח הרבה זמן לבנות כימיה ביני לבין המאמן. אני מאמין שאם הייתי ממשיך שם בסוף זה כן היה מסתדר, אבל אני בחרתי לחתוך".

- החלום לשחק בליגת העל עוד יתממש?

"מאמין שכן. מקווה שכבר בשנה הבאה. אני מקווה שמכבי הוד השרון תעשה עונה מספיק טובה".


- לא נראה לי שהוד השרון מתכננת לעלות לליגת העל?

"המטרה שלי היא להצליח עם מכבי הוד השרון. כנראה שהוד השרון לא בונים על עליה, אבל זו לא הדרך היחידה לעלות לליגת העל. אני צריך להיות טוב העונה כדי שאקבל הצעה טובה לליגת העל".

- מה הציפיות העונה מהוד השרון?

"לגרום לזה לעבוד יותר טוב. אני מרגיש בבית עם מאמן נהדר כמו חנן, שיודע כיצד לקדם שחקנים, עם הנהלה טובה ושחקנים כמו ורנון טיל ויותם שירן, שהן חברים. כדי להצליח שחקן צריך להיות בסביבה טובה וחשוב גם להיות שייך למועדון שכייף לך להיות בו".


חשבנו שיעניין אותך גם...
המשטרה: פוענח אירוע דקירות ברחובות
המחלקה הצומחת
"ביום אני לכלוכית ובלילה סינדרלה"
שריפה בבית פרטי בכפ"ס
מימין לשמאל: יאיר משה, דולב עפרי, איילת כהן ורוני אש
אפליקציה חדשה תסייע ללקויי ראייה
עם המבט לפסג"ה
צרפת מבקשת הסגרתם של שני תושבי רעננה
צרפת מבקשת הסגרת שני תושבי רעננה
חמישה נעצרו בגין ייבוא קוקאין מברזיל