הוד השרון

מדוע תלמידי הוד השרון לומדים שחייה מחוץ לעיר?

העירייה: "על פי הוראות משרד החינוך גובה ההתחלתי של הבריכה הלימודית צריך להיות 80 ס"מ, בבריכת השחייה גלי רון הגובה ההתחלתי הוא 120 ס"מ – לכן נפסלה לשימוש לצורך פרויקט זה"

העיר שלי | זאב שרגא 01/02/2018

בהמשך לפניות של הורים לתלמידים בבתי הספר היסודיים בהוד השרון, ביקשנו לבדוק מדוע תלמידי כיתות ד' יצאו השנה ללימודי השחייה, המתקיימים במסגרת הלימודית הבית ספרית, דווקא בבריכת שחייה ברעננה ולא כנהוג מדי שנה, בבריכה העירונית, עליה אמונה החברה הכלכלית.

מעיריית הוד השרון נמסר בתגובה: "רשות הספורט העירונית לקחה על עצמה את פרויקט לימוד שחייה לכיתות ד' בעיר כפרויקט מציל חיים. על פי הוראות משרד החינוך גובה ההתחלתי של הבריכה הלימודית צריך להיות 80 ס"מ, בבריכת השחייה גלי רון הגובה ההתחלתי הוא 120 ס"מ – לכן נפסלה לשימוש לצורך פרויקט זה. ספורטן הוד השרון עומד בקריטריון אך השימוש בבריכה מתאפשר בחודשי הקיץ בלבד שכן בחודשי החורף פועלת בריכה פנימית יחידה והיא משמשת את המנויים. לכן, בחודשי החורף בהם מתקיים הפרויקט התלמידים נוסעים לבריכת השחייה ברעננה. העלות לתלמיד לכל הפרויקט הינה 150 ₪ בלבד עבור 10 שיעורים של 45 דקות וכוללת גם הסעות, כניסה ומדריך".


חשבנו שיעניין אותך גם...
הרב דר מיכאל לייטמן
הו ירושלים, ירושלים
נזק רב בשריפה בדירה ברעננה
נזק רב בשריפה בדירה ברעננה
חומש התנדבות
תלמידי אמי"ת מסיימים שנה בנתינה
שאול דור נגד רפי סער
פצוע בתאונת עבודה בהרצליה
חיטוי אפקטיבי חשיבות החיטוי ויעילות חיטוי בהקצפה
עינבל וילקר
מחשבות של מלחמה ושלום
תכשיטים נגנבו מבית שבעליו שהו בחופשה
בעלי הבית שהו בחו"ל, הגנבים חגגו