הוד השרון

נותרה ללא רכז

קבוצת הכדורסל של מכבי הוד השרון סובלת העונה מחוסר מזל וכעת נותרה ללא רכז טבעי. המאמן חנן הירשוביץ מסביר כיצד קבוצתו תסתדר עד סיום העונה

ספורט | זאב גולדשמיט 01/02/2018

קבוצת מכבי הוד השרון בכדורסל בצרות. הרכז שי בסיס נפצע וגמר את העונה, אחרי שקרע את הרצועה הצולבת. כיוון שגם הרכז הוותיק אילן ברקוביץ עזב לפני כחודשיים, הקבוצה נותרה בלי רכז, שזה תפקיד משמעותי שאי אפשר בלעדיו.

המאמן חנן הירשוביץ כבר החל לחפש אלטרנטיבות, למרות שהאפשרויות אינן רבות בשלב זה של העונה. שחקנים סגורים בקבוצות אחרות, אבל במועדון מבטיחים להמשיך לחפש במטרה להביא רכז ראוי עד לסיום מועד העברות ב 13 במרץ. עד אז הירשוביץ ינסה לתמרן בהתאם לשחקנים שיש לו בקבוצה. "נשארנו בלי רכז. יהיה קשה, אבל ננסה לחפות על זה" אמרו בקבוצה.

לא ברור אם זה בגלל היעדר רכז טבעי או מסיבה אחרת, מכבי הוד השרון הובסה שלשום (שלישי) בחוץ ע"י הפועל חיפה ב-22 הפרש (85:63) כשורנון טיל עם 15 נק' ויותם שירן (10 ריבאונדים) שמרו על רמה סבירה.

קודם לכן נראה היה שהקבוצה עולה על פסים נכונים, כשבשבוע שעבר עשתה סוף לרצף שלילי של חמישה הפסדים רצופים, כשניצחה בשיניים בשתי נקודות הפרש את אליצור יבנה (86:88) . הוד השרון במקום ה-11 עם 22 נקודות.

"הניצחון על יבנה כבר היה אצלנו ביד, אבל בשל חוסר ביטחון עשינו את זה קשה, העיקר שניצחנו” אמר המאמן הירשוביץ. יותם שירן (23 נק') וג'ורדן וושינגטון (21 נק') הצטיינו בניצחון על יבנה.חשבנו שיעניין אותך גם...
נערות מכבי רעננה לאן?
מתחם אביב: פחות חניות ויותר יחד
מתחם אביב: פחות חניות ויותר יח"ד
צריך להכיל את הקהילה הלהטבית בקהילה
"צריך להכיל את הקהילה הלהט"בית בקהילה"
עוד טל מחוי עם ילדיו
"זה הדבר הכי קשה שקרה לי בחיים"
סוגי סחורות חקלאיות במסחר עצמאי
פועל נפל לבור ביוב
לאן תטיילו בפסח?
איפה הכי כדאי לבלות בחופשת הפסח?
מחשבת מסלול מחדש