הוד השרון

נותרה ללא רכז

קבוצת הכדורסל של מכבי הוד השרון סובלת העונה מחוסר מזל וכעת נותרה ללא רכז טבעי. המאמן חנן הירשוביץ מסביר כיצד קבוצתו תסתדר עד סיום העונה

ספורט | זאב גולדשמיט 01/02/2018

קבוצת מכבי הוד השרון בכדורסל בצרות. הרכז שי בסיס נפצע וגמר את העונה, אחרי שקרע את הרצועה הצולבת. כיוון שגם הרכז הוותיק אילן ברקוביץ עזב לפני כחודשיים, הקבוצה נותרה בלי רכז, שזה תפקיד משמעותי שאי אפשר בלעדיו.

המאמן חנן הירשוביץ כבר החל לחפש אלטרנטיבות, למרות שהאפשרויות אינן רבות בשלב זה של העונה. שחקנים סגורים בקבוצות אחרות, אבל במועדון מבטיחים להמשיך לחפש במטרה להביא רכז ראוי עד לסיום מועד העברות ב 13 במרץ. עד אז הירשוביץ ינסה לתמרן בהתאם לשחקנים שיש לו בקבוצה. "נשארנו בלי רכז. יהיה קשה, אבל ננסה לחפות על זה" אמרו בקבוצה.

לא ברור אם זה בגלל היעדר רכז טבעי או מסיבה אחרת, מכבי הוד השרון הובסה שלשום (שלישי) בחוץ ע"י הפועל חיפה ב-22 הפרש (85:63) כשורנון טיל עם 15 נק' ויותם שירן (10 ריבאונדים) שמרו על רמה סבירה.

קודם לכן נראה היה שהקבוצה עולה על פסים נכונים, כשבשבוע שעבר עשתה סוף לרצף שלילי של חמישה הפסדים רצופים, כשניצחה בשיניים בשתי נקודות הפרש את אליצור יבנה (86:88) . הוד השרון במקום ה-11 עם 22 נקודות.

"הניצחון על יבנה כבר היה אצלנו ביד, אבל בשל חוסר ביטחון עשינו את זה קשה, העיקר שניצחנו” אמר המאמן הירשוביץ. יותם שירן (23 נק') וג'ורדן וושינגטון (21 נק') הצטיינו בניצחון על יבנה.חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: פרצו לבתים בערי השרון
חשד: פרצו לבתים בערי השרון
אחריהם להתנדבות
נבחרת הרובוטיקה עם אביהו בן נון
הישג יפה לתיכון "אביב" רעננה
אלה, דניאל (באמצע) ומיכאל. מנצלים את החופש לעבודה
הנוער הלומד והעובד
"ארנונה מנהטן, תשתיות עזה"
הצלחה מוזיקלית
מעיין-כלו לוין. ליד הספרייה בגינה הציבורית
"זו לא שכונת פאר, זו לא שכונה של עוני"
בואו להצטלם עם סנטה