הוד השרון

מתקשה בעליון

קבוצת הכדורעף של מכבי הוד השרון לא מצליחה מול הגדולות בפלייאוף העליון. קבוצת אליצור מהליגה הלאומית ממשיכה במאבקה להעפיל לליגה הבכירה

ספורט | זאב גולדשמיט 01/02/2018

מכבי הוד השרון בכדורעף הפסידה בחמישי בביתה בשלוש מערכות חלקות למכבי תל אביב 3:0 ונראה שהיא מתקשה מול הגדולות. הוד השרון הפסידה גם למטה אשר ולכפר סבא, ולמעשה בפלייאוף העליון ניצחה רק את עילבון.

פרט פיקנטי: זה היה שיחזור של גמר הפלייאוף מהעונה שעברה, שבו, כזכור, הוד השרון הפתיעה בחצי הגמר את מטה אשר, אבל נכנעה בגמר לצהובים מתל אביב.

במשחק שנערך השבוע, בשתי מערכות הוד השרון הציגה משחק צמוד והפסידה על 22 נקודות, ורק במערכה השנייה נעצרה על 14 נק'. פיליפ מרינו הצטיין עם 22 נק'. הוד השרון החתימה סוף סוף זר שני: רומן יטסוטה, ששיחק בליגה השנייה ברוסיה, וכבר שותף שלשום.

הליברו ג'ניה דניסוב אמר השבוע: "לזר החדש יש קבלה טובה, הוא שחקן יציב, שיכול לשדרג אותנו. כל הפסד הוא מאכזב, אבל מעודד אותי בשתי מערכות עמדנו טוב, והיה חסר לנו קצת מזל. אנחנו מביטים קדימה באופטימיות, כי היו גם דברים טובים במשחק. אחרי תקופה ששיחקנו רק עם זר אחד והיינו בנחיתות מול קבוצות אחרות, כעת עם שני זרים יש לנו תיקווה שהתוצאות יהיו טובות יותר”.

ביום שלישי הוד השרון תיכנס למעגל הגביע כשתתמודד בחוץ נגד מכבי חיפה מהפלייאוף התחתון. ניצחון על חיפה יפגיש את הוד השרון שוב נגד מכבי ת"א בחצי הגמר. דניסוב: "אנחנו באים לחיפה כדי לנצח. יש לנו תכניות להביא העונה את הגביע להוד השרון. זה אתגר גדול עבורנו".

ונעבור לקבוצה מהליגה הלאומית. אליצור "אלון" הוד השרון, הנאבקת על העלייה לליגת העל, התחזקה השבוע בג'ניה שירוקיך, המתנשא לגובה 2.2 מ'. שירוקיך שיחק בעבר בליגת העל.

בשבוע שעבר אליצור הוד השרון הפסידה למוליכה, אליצור אשקלון 3:1, והיום (חמישי) תתמודד בדרבי נגד מכבי יוסי רון הוד השרון במשחק שינעל את העונה הסדירה. בהמשך, ארבע הקבוצות הראשונות, ואליצור ביניהן, יתמודדו בבית העליון עם ארבע הראשונות מהמחוז השני בשיטת ליגה בת סיבוב אחד. הקבוצות לא גוררות איתן לשלב הבתים את הנקודות שצברו בעונה הסדירה, אלא מתחילות מאפס.

חשבנו שיעניין אותך גם...
שמלת פוקסיה
חדש ב "מקימי": קולקציית "פלאס סייז" בחנויות
שתי נערות נפגעו בתאונה בב"ש
 תקפו את הווטרינרית העירונית
אישום: תקפו את הווטרינרית העירונית ואיימו עליה ועל עובד שלה
הרב יהודה בוטמן. מברך על ההחלטה
נדחתה ההקצאה לבית חב"ד
אברמוביץ ויורם אורנשטיין, מנכל מרכז הפועל
איזה אלופה!
ייפרדו משולחן העירייה
עבודות חידוש אצטדיון בלומפילד בעיצומן
העבודות באצטדיון בלומפילד בעיצומן
מראה נפלה על פעוטה בביתה באופקים - מצבה קשה
מראה נפלה על פעוטה בביתה באופקים - מצבה קשה