הוד השרון

חי אדיב לא יתמודד בבחירות לראשות עיריית הוד השרון

אדיב הודיע על החלטתו בפוסט בפייסבוק בו כתב "אחרי התלבטות רבה ועשייה ציבורית לאורך השנים, החלטתי כי זו העת לאפשר לדור הבא להמשיך בתנופת הפיתוח של העיר, לא להתמודד בבחירות ולתרום מנסיוני בתפקיד ציבורי נוסף"

חדשות | כתב לוקאל 01/02/2018

טלטלה במערכת הפוליטית בהוד השרון. ראש העירייה, חי אדיב, פרסם אחר הרצהרים (חמישי) פוסט בו בישר כי לא יתמודדד בבחירות לראשות העריייה באוקטובר 2018.

מתוך הפוסט: "חבריי היקרים, אני מסיים 15 שנים רבות עשייה, בהן יישמנו תוכניות בכל תחומי החיים בעיר שהפכה למובילה ואיכותית, עיר שכיף לחיות בה ולגדל ילדים. הוד השרון היא הבית שלי, הבית ממנו יצאתי לשרות קרבי של 25 שנה בצה״ל כלוחם ומפקד בשמירה על בטחון המדינה.

"מהרגע בו פשטתי מדים, ידעתי כי אמשיך בשליחותי הציבורית. נפלה בחלקי הזכות להוביל ולהנהיג את העיר בה נולדתי, התחנכתי וגידלתי את ילדיי ובה גדלים נכדיי. בשנים אלו הובלתי, יחד עמכם שותפיי, את עירנו האהובה להשגים המהווים מקור רב לגאווה. עיר עם תשתיות מודרניות, חיי קהילה תוססים, מערכת חינוך לתפארת ואיכות חיים גבוהה.

"בעוד כעשרה חודשים תתקיימנה הבחירות המקומיות, אחרי התלבטות רבה ועשייה ציבורית לאורך השנים, החלטתי כי זו העת לאפשר לדור הבא להמשיך בתנופת הפיתוח של העיר, לא להתמודד בבחירות ולתרום מנסיוני בתפקיד ציבורי נוסף.

"השבוע אנו מציינים את ט״ו בשבט, בנטיעות של עצים ושתילים צעירים.גם בעירנו הצעירה, רק בת 28, נזרעו זרעי עשייה רבים הפורחים וימשיכו לנבוט ולשגשג כעץ אשר שורשיו חזקים באדמה וענפיו הגדולים מניבים פירות רבים.

"תודה לכל שותפיי, לכם תושבי העיר הנפלאים,לעובדי ומנהלי העירייה המסורים ולחברי להנהגה העירונית לאורך השנים. תודה מיוחדת לילדי העיר האהובים איתם יש לי קשר מיוחד ולמשפחתי האהובה אשר תמיד עמדה לצידי והיתה שם בשבילי ולא יכלתי לייחל לטובה ממנה".

במערכת הפוליטית מגיביםחבר סיעתו של אדיב, עו"ד משה חנוכה: "תודה, חי. על שדבר אחד בלבד מוצב מול עיניך כבר 15 שנה- טובת העיר ותושביה. על שהלכת בדרך לא סלולה, בנחישות, לעבר חזון ברור. על שאתה מוכיח שמשימתם של מנהיגים היא להתוות דרך, ולא ללכת לאן שהרוח נושבת. בעוד תקופה קצרה, כשיפוגו מסביבנו הרוחות הפוליטיות ונסתכל למציאות בעיניים- יראו כולם: מהזרעים שזרעת אתה- בנחישות, בתעוזה ובלי פחד- נהנה כולנו גם בעוד שנים רבות. תודה על האמון, על ההזדמנות. לכבוד הוא לי לעבוד במחיצתך. עבורי, אתה הרבה יותר מראש עיר".

חבר האופוזיציה עו"ד נוה גור: "חי אדיב קיבל החלטה נכונה עבור העיר ועבור עצמו. הוד השרון מוכנה היום לקבל מנהיגות חדשה ורעננה. מנהיגות ערכית, בעלת יכולות ועשייה אמיתית בשטח". 

חבר האופוזיציה, מאיר חלוואני : "אני מברך את חי אדיב שעושה את המעשה הנכון עבור העיר וגם עבור עצמו.  אני חושב שכל תושב  מבין שתם עידן חי אדיב בעיר, וכי העיר זקוקה, היום יותר מאי פעם, לראש עיר שיביא אנרגיות חדשות, קבלות על עשייה וחשיבה שונה לכס ראש העיר".

סגן ראש העירייה, יגאל שמעון, חבר סיעתו של אדיב: "מכבד את החלטת חי אדיב ראש העיר ומוקיר את כל פועלו ומעשיו למען העיר. עשייתו תירשם לדורות. חי הצעיד את העיר למצויינות ואני מאחל לו הצלחה בהמשך הדרך".
חשבנו שיעניין אותך גם...
חסימה בסוקולוב
אברמוביץ ויורם אורנשטיין, מנכל מרכז הפועל
איזה אלופה!
פרויקט aya צ.פ .
הפרויקט בשכונת נווה גולן יוצא לדרך
דוד שלנו יהיה אבא מדהים
'דוד שלנו יהיה אבא מדהים'
ילדה בת תשע נשדדה לאור יום
ילדה בת תשע נשדדה לאור יום
היום הכי מסוכן בכבישי הרצליה
מהו היום המסוכן ביותר בכבישי הרצליה?
תאונה ימית קשה באילת
נעצר חשוד בסדרת גניבות של טלפונים