הוד השרון

קיבל דו"ח על השלכת גזם, למרות שאינו מתגורר בהוד השרון

דו"ח של 475 שקל של עיריית הוד השרון נרשם לעמית פלד בגין השלכת גזם, אבל הוא בכלל מתגורר בכפר סבא

העיר שלי | זאב שרגא 11/02/2018

עמית פלד, הופתע למדי כשקיבל להודעת תשלום דו"ח מעיריית הוד השרון, בגין השלכת גזם בניגוד לחוק. לא רק שאין לו מושג באיזו ערימת גזם מדובר ולמי היא שייכת, אלא שהוא עצמו בכלל תושב כפר סבא, ואינו מתגורר בהוד השרון מזה כשבע שנים.

"הפקח שהגיע למקום ראה ערימת גזם ברחוב, החליט בדרך לא דרך לקשר אותה לבית הוריי שמתגוררים בסמוך והצמיד את הדו"ח לשמי, למרות שאיני מתגורר בהוד השרון מזה כשמונה שנים", אומר פלד, "אין לי שום קשר לזה וכשהגעתי למחלקה המשפטית כדי לבדוק את הנושא, שלחו אותי להגיש ערעור".

פלד הגיש ערעור רשמי לעירייה, בו כתב כי, "לאור זאת שמשנת 2011 איני תושב העיר, ובנוסף לכך שאיני עוסק בגננות (לא מקצועית ולא בשעות הפנאי), איני מבין את שיוך הדו"ח לשמי. מעולם לא הייתי בעל נכס בעיר, וכתושב גרתי אצל הוריי. כיום אין לי קשר מכל סוג להוד השרון ולכן לדו"ח המדובר אין הצדקה. אבקש לבטל את הדו"ח באופן מיידי לאור הסיבות המפורטות".

"הגשתי את הערעור לפני למעלה מחודש ועד עכשיו לא קיבלתי שום מענה, למרות תזכורת ששלחתי שבועיים לאחר הגשת הערעור", אומר פלד.

"אנחנו כבר פחות מחודש לפני מועד התשלום ואין שום התייחסות מהעירייה. מסקרן אותי לדעת איך הפקח הפך 'גשש בלש' והגיע לפרטים שלי בכדי לרשום את הדו"ח", הוא אומר בציניות, "למרות שאני רשום כתושב כפר סבא כבר משנת 2011".

מעיריית הוד השרון נמסר בתגובה: "הבקשה לביטול הקנס נבדקה והוחלט לבטלו. הודעה על כך נשלחה לתושב הפונה ביום 4.2.18" .zeevshraga1978@gmail.com


חשבנו שיעניין אותך גם...
שת"פ חוצה יבשות
שני ישובים חדשים יוקמו בנגב
שני ישובים חדשים יוקמו בנגב
השלג מגיע לרמת השרון
אירוע צפרות ייחודי בפארק דודאים
ב-14 בדצמבר: כביש החוף יחובר לאיילון דרום במחלף שפיים
תחנת כיבוי אש צפויה לקום ברעננה
מוקדם מדי לחגוג
"מוקדם מדי לחגוג"
דרבי לסיפתח