הרצליה

הכר את החברה: מאיה כץ

מאיה כץ, חברת מועצה מזה 4 שנים מטעם סיעת "צעירים נטו", רשימת צעירים שייסדה ועומדת בראשה. מכהנת כיו"ר פורום הצעירים, חברה בוועדות כספים תרבות

חדשות | שרון יונתן 10/01/2013

מאיה כץ, רווקה בת 27, יועצת שר החינוך גדעון סער כבר שלוש שנים, גרה ברחוב חנה סנש בהרצליה. חברת מועצה מזה 4 שנים מטעם סיעת "צעירים נטו", רשימת צעירים שייסדה ועומדת בראשה. מכהנת כיו"ר פורום הצעירים, חברה בוועדות כספים תרבות.

- מאיה, מהם הנושאים המרכזיים שקידמת כחברת מועצה?

"קידמתי את המדיניות בוועדת תכנון ובנייה המעודדת יזמים לקדם בנייה לזוגות צעירים וסטודנטים כחלק ממהלך כולל של התחדשות עירונית במרכז העיר. המטרה המרכזית והסופית היא הסבת משרדים וחללים במרכז העיר למעונות לסטודנטים ע"י הקמת יחידות דיור קטנות במחירים סבירים.

"קידמתי את הקמת מרכז צעירים במרכז העיר ( סוקולוב 5) המתמקד במספר תחומים רלבנטיים לתושבי העיר וייתן מענה לצרכים קיימים. מרכז צעירים פונה לגילאי 21-35, טווח גילאים שעד כניסתי למועצת העיר לא קיבל מענה להרבה מאוד צרכים שהיו. שיניתי את מדיניות העירייה בקידום מוקדי בילוי אטרקטיביים לצעירים, המאפשרת הקמת ברים שכונתיים במרכז העיר. בנוסף, אני מקדמת פעילות תרבותית ענפה במרכז העיר כדי להמשיך ולקדם את מרכז העיר כאזור אטרקטיבי ולמשוך למרכז העיר עוד ועוד צעירים".

- מה הציבור לא יודע על חברי המועצה ועבודת מועצת העיר?

"שהכל נעשה בהתנדבות. המון פעמים רוצים לקדם המון תוכניות ורעיונות אך תהליך ההבשלה הוא ארוך, בירוקרטי וכרוך בגורמים רבים ולא תמיד ניתן לסיים פרויקט באותה קדנציה".

- האם את רוצה להמשיך לקדנציה נוספת?

"אני רוצה להמשיך בעשייה ציבורית. אני סבורה שחשוב להמשיך ולקדם את נושא הצעירים בעיר. אני רוצה להמשיך להוביל ולקדם את המהלכים בקדנציה הנוכחית שעוד לא הבשילו, בעיקר בתחום הדיור".sharony@local.co.il

חשבנו שיעניין אותך גם...
ספינות במדבר
תאונה קשה בצפון
צעיר הולך רגל נדרס למוות בכניסה לישוב בַּרְטַּעָה
עת לעזור
הצלחה לתוכנית "מחיר למשתכן" בנתניה
חינוך וקהילה בהוד השרון
חינוך וקהילה בהוד השרון
חוגגים את סוף את החופש הגדול באושילנד
שיעור על גלגלים
שיעור על גלגלים
 אין דבר שיעצור אותי
"אין דבר שיעצור אותי"