הרצליה

אין בחירות בכפר שמריהו: אלוני הוא ראש המועצה

דרור אלוני, ראש המועצה נבחר כמועמד יחיד. גם בשנת 2008 היה אלוני מועמד יחיד

פוליטיקה מקומית | כתב לוקאל 21/10/2013

הבחירות המקומיות בכפר שמריהו בוטלו וזאת לאחר שרק רשימתו של ראש המועצה, דרור אלוני, רשימת "כפר שמריהו" הגישה את מועמדותה לבחירות. זו הפעם השנייה שלא מתקיימות בחירות בכפר שמריהו לאחר שגם בשנת 2008 הייתה רשימתו של אלוני הרשימה היחידה לבחירות.

השבוע שוחחנו עם תושבי כפר שמריהו ושאלנו אותם מדוע אף אחד מהם לא רצה לממש את זכותו הדמוקרטית. תושב: "אני מאוד מרוצה מהמועמד המכהן, מלחמתו בכביש 531 ובשדה התעופה ובסך הכל אין לנו בעיות ממשיות בכפר שמריהו שצריכים לתקן. הדיירים פה מוטרדים מדברים אחרים, בעיקר כלכליים, בעקבות המשבר העולמי ופחות במועצת העיר. בסך הכל אני חושב שהם עושים עבודה טובה".

דרור אלוני נולד בשנת 1953 בבית היולדות בכפר סבא וגדל בכפר שמריהו בנם של ראובן ושולמית אלוני אח לפרופסור נמרוד אלוני ולבמאי אודי אלוני. אלוני הוא בוגר בית הספר לקציני ים בעכו, סיים את קורס החובלים של חיל הים בהצטיינות ביוני 1973, ושירת כעשרים ושלוש שנים בחיל הים. שירת כמפקד בה"ד חיל הים. השתחרר משירות קבע בדרגת אלוף משנה.

לאחר שחרורו מצה"ל כיהן כמנהל בחברת מחשבים. בשנת 1998 מונה למנהל הגימנסיה העברית הרצליה, ונשא בתפקיד זה עד 2001. החל מנובמבר 2005 הוא מכהן כראש המועצה המקומית כפר שמריהו.

בשנת 2008 הקים אלוני את בית הספר "חברותא" שנסגר באוגוסט השנה וזאת אחרי ארבע שנות פעילות שלוו במאבקים משפטיים. דרור אלוני צוטט בזמנו: "משרד החינוך הערים קשיים כך שלא יכולנו לבוא לתורמים ולהבטיח שלבית הספר יהיו חיים ארוכים. על כל צעד ושעל עצרו אותנו והכשילו אותנו, לא נתנו לתלמידים לגשת לבגרות ורישוי בית הספר התעכב"".

חשבנו שיעניין אותך גם...
"מפצח האגוזים"
הרב יעקב יצחק זילברמן
נשיא ברזיל ביטל את ביקורו ברעננה
תבשיל בקר עם קטניות
עשית במלואים? קבל פטור
גידול בגודל של כדור טניס
גידול בגודל של כדור טניס
נבחרת הרובוטיקה של אביב אלופת אסיה
אלופים גם בסין
רחוב ויצמן יצבע כחול לבן
רחוב ויצמן יצבע כחול לבן
חוגגים סוכות עם קק"ל