הרצליה

הסתיים שיווק פרויקט דירות היוקרה "אקסייט" בגליל ים

אילנה טנא, מנכ"לית חברת שיווק הנדל"ן תלתן החזקות: "השמועה על דשדוש בענף דירות היוקרה מוכחת כלא נכונה". בין הרוכשים: תושבי חו"ל ומשקיעים מהארץ

נדלן | תמי מאור 08/01/2018

חברת שיווק הנדל"ן תלתן החזקות מדווחת על סיום שיווק פרויקט "אקסייט" היוקרתי בקיבוץ גליל ים של קבוצת הייזום אופק בטאן. מדובר בפרויקט הממוקם דרומית לרחוב הרב הקוק בהרצליה, כחלק ממתחם מגורים חדש.

בפרויקט שווקו 27 יחידות דיור, כאשר בין הרוכשים נמנים תושבי חו"ל, משקיעים וגם דיירים המתכוונים לגור בפרויקט. הפרויקט נהנה מסביבה ירוקה, תשתיות חדשות ומתקדמות, פארקים, מבני ציבור, מרכזי קניות וגישה מהירה לצירי תחבורה. הפרויקט מאופיין בקו התכנוני האקולוגי בתכנון מבנה בעל מפרט ירוק. בשטחים הציבוריים תותקן מערכת פוטו-וולטאית לייצור חשמל סולארי.

הפרויקט נבנה על קרקע של רות מקרקעי ישראל, אשר חברת אופק ביטן הייתה בין הזוכות במכרז שפרסמה. בעוד הערכות המקור ב-2013 היו כי דירת 4 חדרים תימכר בשני מיליון שקלים, בפועל נמכרו דירות כאלה במחירים הנושקים ל-3.5 מיליון שקל.

אילנה טנא, מנכ"לית חברת תלתן החזקות ששיווקה את הפרויקט: "השמועה על דשדוש בענף דירות היוקרה מוכחת כלא נכונה. ברגע שיש שילוב בין תשתיות טובות וזיהוי הזדמנויות, אנחנו עדים להתעניינות רבה של משקיעים. ההצלחה בשיווק של דירות יוקרה של יזם פרטי במקום בו המדינה מתקשה להוציא לפועל את פרויקט מחיר למשתכן מוכיחה שלא הכל זה שאלה של מחיר".


חשבנו שיעניין אותך גם...
פיצי ועץ התפוזים
פיצי ועץ התפוזים - הצגה עסיסית ובסופה סדנת יצירה מקורית
הפוליטיקה של רעננה
הפוליטיקה של רעננה
פועל כבן 60 נפצע בינוני לאחר שנפל מגובה באתר בניה בבית שמש
פועל נפצע באורח בינוני באתר בניה בבית שמש
אוטובוס השבת. גם ברמת השרון
אוטובוס שבת למרכזי הבילוי ולים בת"א
אישום: גנבה אלפי שקלים ממעבידה
שר התחבורה ביקר בפ"ת
העולים החדשים במהלך הקורס
עולים חדשים עברו קורס למתן עזרה ראשונה
הורי ביהס תמר מאיימים בהשבתת הלימודים
הורי ביה"ס תמר מאיימים בהשבתת הלימודים