הרצליה

הרבה מעבר לכדורגל

שיתוף פעולה בין החטיבה הצעירה במחלקת הנוער של הפועל הרצליה למחלקת החינוך המיוחד בעירייה הוציא לפועל פרויקט מרגש שבו ילדי החינוך המיוחד בגילאי גן משתתפים באימונים של קבוצת טרום א'. שאפו!

ספורט | שרון יונתן 25/01/2018

יש דברים שהם מעל העיסוק בענף ספורט כלשהו. כזה הוא גם הפרויקט שאותו החלה לאחרונה החטיבה הצעירה במחלקת הנוער של הפועל הרצליה, כאשר מדי שבוע מגיעים 7 ילדי גן החינוך המיוחד לאימון של 45 דקות עם שחקני קבוצת טרום א' של הפועל הרצליה (כיתה ה) ובכך הם מרגישים איך זה להיות שחקני כדורגל לכל דבר וענין. מדובר ביוזמה של עומר אברהם, בן 11, שחקן הקבוצה, שהעלה את הרעיון ביחד עם אמו ומאמן הקבוצה ניב אוזן. את הכפפה הרים אלדר רחמים, מנהל החטיבה הצעירה במחלקת הנוער של הפועל הרצליה, ובשיתוף פעולה עם אורנה בירון, מנהלת המחלקה לחינוך מיוחד באגף החינוך בעירייה, הוציאו את הפרויקט המרגש לפועל, לטובת ילדי החינוך המיוחד ולשביעות רצונם של הוריהם שהוקירו תודה לעירייה ולמועדון.

ביום רביעי שעבר, התקיים במגרש הסינתטי אירוע מסכם לפעילות המבורכת בהשתתפות שחקני הקבוצה, ילדי הגן, הוריהם ובכירי העירייה, ראש העירייה משה פדלון וסגניתו עפרה בל.

אלדר רחמים אמר השבוע: "אני רואה חשיבות עליונה בפעילות למען הקהילה. אני שמח על הזכות שניתנה לנו כמועדון ולשחקנים שלנו להיות חלק מפרויקט כל כך חשוב ומרגש. אני מודה לכל הנוגעים בדבר על שיתוף הפעולה ומודה לבכירי הנהלת העירייה שהגיעו לכבד בנוכחותם ובתמיכתם את האירוע המרגש. אצלנו בהפועל הרצליה האדם לפני השחקן וכך נמשיך לחנך ולנהוג".

המאמן ניב אוזן הוסיף: "אני שמח שזכינו לארח ולשמח את הילדים המקסימים בפרויקט מבורך שכזה. כיף לי לראות ששחקני הקבוצה שלי אכפתיים מאוד ובוגרים במהלך האימון עם ילדי הגן ובאמת מבינים את החשיבות הערכית. זה באמת פרויקט ששני הצדדים יוצאים מורווחים בענק ואני מקווה לראות בעתיד עוד המון שיתופי פעולה כאלו בקבוצות ספורט שונות".



חשבנו שיעניין אותך גם...
סכנה– כלבים משוטטים
"האירוע הזה היה בשביל קמיל"
המוזאון הגיאולוגי רמת השרון
יום המוזאונים הבין-לאומי מאי 2019
מכוון גבוה
וילה רמה , יעבור חידוש?
המבנים הישנים יחודשו במסגרת פינוי בינוי?
דוקטור מיכל אברמוביץ רופאת המשפחה
"הסתובבתי כמו פצצה מתקתקת והרופאה הצילה אותי"
אחוז ניכר מהאוכלוסייה מעוניין בטיפולים קוסמטיים על בסיס קבוע
כיצד לבחור את הקוסמטיקאית המושלמת עבורך?
אתר חדש לאגף הנדסה במודיעין