הרצליה

מכוונת למעלה

קבוצת הכדוריד של בני הרצליה נמצאת על סף כניסה לארבע הראשונות. מחר תתארח הקבוצה אצל קריית מוצקין ובשלישי תארח את השכנה מרמת השרון

ספורט | שרון יונתן 01/02/2018

קבוצת הכדוריד של בני הרצליה חזרה מפגרת הנבחרת בכושר טוב והיא משפרת את מעמדה בצמרת הטבלה. זה החל עם תוצאת התיקו הביתי מול מכבי ת"א (31 :31) ונמשך עם הניצחון הביתי בשישי שעבר על הפועל רמת גן 36 :33. המחצית הראשונה מול ר"ג הייתה שקולה יחסית והסתיימה ביתרון 18 :15 להרצליה. במחצית השנייה הרצליה ברחה כבר ליתרון של 5 שערים, כ-10 דקות לסיום, ולמעשה בשלב זה הוכרע המשחק. את הרצליה הוביל יוסי אפו עם 9 שערים, כאשר שאר הכובשים הם: ולדימיר דימיטרביץ' 6, טל הרשקוביץ' 5, סהר שחק 4, ולאדיצה סטויאנוביץ' ואוברד ראדולוביץ' 3 כ"א, תומר שמעוני ודניאל צרפתי 2 כ"א, גיא נגר ותומר טואג 1 כ"א.

מעבר לניצחון, בהרצליה שמחו על הבשורה שהגיעה מהמשחק ברחובות, שם נוצחה רמת השרון, דבר שהביא להקטנת הפער בין שתי הקבוצות עד כדי נקודה אחת. לרמה"ש 18 נק' במקום הרביעי ולהרצליה 17 נק' במקום החמישי. כפי שזה נראה כעת, השתיים יסיימו את הליגה הסדירה במקומות רביעי וחמישי ויפגשו ברבע גמר הפלייאוף, כך שלמשחק בין השתיים ביום שלישי בהרצליה תהיה משמעות גדולה לגבי המיקום הסופי. לפני כן, הרצליה תוכל לחלוף על פניה של רמה"ש כבר מחר (שישי) אם רמה"ש תפסיד בבית למכבי ת"א והרצליה תחזור עם ניצחון ממשחק החוץ בקריית מוצקין.

הרצליה חווה עונה מעניינת במיוחד ובעיקר אטרקטיבית מאחר שמדובר בקבוצה ההתקפית ביותר בליגה עם ממוצע הבקעה של 33 שערים למשחק, אולם מצד שני מדובר גם בקבוצת ההגנה הגרועה בליגה עם ממוצע ספיגה של 31.5 שערים למשחק.


חשבנו שיעניין אותך גם...
הביעו הזדהות
הביעו הזדהות
פתחה עם ניצחון
הולכים לסיבוב שני
בת ים נערכת לשנהל
בת ים נערכת לשנה"ל
מקדימים כריתה לקריסה
"חברים ביער"
חברת הכנסת סויד
חברת הכנסת רויטל סויד במפגש חברתי
גבר במצב אנוש לאחר שטבע בת"א