הרצליה

חזרה לנצח

בבני "רב בריח" הרצליה חייכו השבוע בעקבות הניצחון הביתי על נהריה. בשבת מצפה להרצליה משוכה קשה בהרבה, משחק חוץ מול הפועל ת"א

ספורט | שרון יונתן 01/02/2018

לאחר ששה הפסדי ליגה רצופים בבני "רב בריח" הרצליה אפשר סוף סוף קצת לחייך. הקבוצה של אריק שיבק רשמה ביום שני ניצחון בית חשוב מאוד על עירוני נהריה (72 :69) ובכך שמרה על שוויון נקודות עם מכבי חיפה, כאשר לשתיהן 19 נק', נקודה פחות מנס ציונה ושתי נקודות פחות מאילת ונהריה. הרצליה הובילה מתחילת המשחק ולרבע הראשון ירדה ביתרון 22 :12. ברבע השני והשלישי נשמר הפער סביב העשר נקודות. הרצליה כבר הובילה 69 :61 אבל נהריה כירסמה בפער כאשר במצב של 3 יתרון להרצליה הכדור האחרון היה של נהריה אבל השלשה הלכה החוצה ונתנה את האות לשמחה שבאולם היובל העונה היא די נדירה. לאחר שני משחקים בחוץ חזר שו דאוסון עם משחק טוב של 16 נקודות, כאשר שאר הקלעים היו: זליקוביץ בעוד משחק טוב עם 14 נק', אדריאן לאחר 3 משחקים של מעל 20 נק' הסתפק הפעם ב -12, טריש וארצ'י קלעו 7 נק' כל אחד וגרין הוסיף 6.

הרצליה יכולה להיות מרוצה מהניצחון וגם מהעובדה שעצרה את נהריה על פחות מ-70 נק'. אריק שיבק, מאמן הקבוצה, אמר בתום המשחק: "כל ניצחון בשבילנו זה מלחמת עולם. זה עניין של ביטחון, עייפות והמצב של הקבוצה בליגה ואי אפשר להתעלם מזה. בכל משחק מונח המון על כף המאזניים בטח במשחקים ביתיים ובמיוחד נגד קבוצות שהן בליגה שלנו".

בשבת (20:30) צפוי להרצליה משחק חוץ קשה מול הפועל ת"א שלאחרונה נמצאת בכושר יוצא מן הכלל.


חשבנו שיעניין אותך גם...
אלוף במתמטיקה
פרויקט "אם בשבילך" בסכנת סגירה?
חשד: איש הייטק מהרצליה טען שגר באופקים כדי לקבל הטבת מס
חשד: איש הייטק מהרצליה טען שגר באופקים כדי לקבל הטבת מס
שיפצו את הגן אבל חסמו את המזגן
שיפצו את הגן אבל חסמו את המזגן
המושבה מתחדשת
המושבה מתחדשת
משלחת חקר ליוון
חוקרים וזוכים
"משתדר״גים אתכם ובשבילכם"
רהע הרצליה לרמי: בלי תשתיות – לא בונים
רה"ע הרצליה: בלי תשתיות לא בונים