הרצליה

חכמה על חזקות

מכבי הרצליה מנצחת פעמיים תוך ארבעה משחקים את הקבוצה מהמקום השלישי. המאמן עופר טלקר משוכנע שקבוצתו תישאר בליגה, אבל בינתיים יש לקבוצתו אתגר מסקרן ביותר מחר (שישי) בדמותה של הפועל כפר סבא

ספורט | שרון יונתן 01/02/2018

מכבי הרצליה משלימה שלושה ניצחונות בארבעת משחקיה האחרונים ומוכיחה, שוב, כי היא חזרה לליגה. אמנם אחד הניצחונות היה על נשר החלשה אבל הכותרת שלנו מתייחסת לניצחון בשישי שעבר על קטמון בחוץ (3 :1) שמצטרף לניצחון על אחי נצרת בבית, שלושה מחזורים לפניו. שתי קבוצות מהמקום השלישי שהרצליה לא נרתעה מהם ולקחה מהם את הנקודות. אם ניקח בחשבון שנגד הפועל ת"א הרצליה עמדה יפה והייתה שווה תיקו, אז בהחלט יש כאן מגמה של קבוצה שלא פוחדת גם מהגדולות. את זה נוכל לבחון גם במשחק הליגה הקרוב מחר (שישי, 15:00) כשמכבי הרצליה תארח את הפועל כפר סבא לדרבי השרון שתמיד מסקרן כל פעם מחדש. זה יהיה עוד מבחן לקבוצה של אריאל שיימן ועופר קלקר.

נחזור למשחק בקטמון בו ראינו קבוצה ממושמעת טקטית שעומדת נכון על המגרש ויודעת לתת את השערים בצד השני. הרצליה כבשה במחצית הראשונה פעמיים, מנגיחה של הבלם רודריגז ושער יפה של אליאור משעלי. למרות שקטמון צימקה הרצליה לא נבהלה ובתוספת הזמן סחט רז שטיין פנדל אותו כבש בעצמו וקבע כי הרצליה תעלה לפחות זמנית למקום ה-14. הרצליה לא נותרה במקום זה יותר מדי זמן לאחר שביום שני ניצחה בני לוד ודחקה את הרצליה למקום ה-15, במרחק של 2 נקודות מלוד.

המאמן עופר טלקר היה מרוצה בסיום המשחק: "אין סתם בכדורגל. הקבוצה עושה דרך בחודש וחצי האחרונים. אנחנו משחקים טוב וגם במשחקים שלא ניצחנו היינו טובים וזה מעיד על יציבות, על קבוצה שמתחילה לקבל עוד ועוד עוצמה. היום עשינו ניצחון על אחת הקבוצות החזקות בליגה באחד המגרשים הקשים".

על השינוי שהקבוצה עברה אמר טלקר: "הוספנו שחקנים כמו השוער המצוין והבלם הספרדי שהצטרף. השחקנים עושים עבודה טקטית טובה, מקשיבים להוראות והכי חשוב מביאים לב גדול".

טלקר יודע שלקבוצתו יש עבודה רבה, אבל הוא משוכנע: "בדבר אחד אני בטוח והוא שמכבי הרצליה תישאר בליגה".


חשבנו שיעניין אותך גם...
לטיול יצאנו
פוענח שוד ברח' ויצמן בכפר סבא
קואליציה מקיר לקיר
מבואנוס איירס ל"הלל יפה"
בוטיקלמן ברמת השרון
"בוטיקלמן" ברמת השרון
כביש חדש נפתח בחדרה
שרונה בן אור. הבנתי שאני לא אשמה בשום דבר שקרה לי בחיים
"אני השורדת היחידה משלוש הנשים להן היה נשוי"
בדיקה משולבת - ממוגרפיה ואולטרה סאונד
בדיקה משולבת - ממוגרפיה ואולטרה סאונד