הרצליה

מד"א חנכה אופנועים חדשים בהרצליה

האופנועים החדשים מצטרפים לשלושה אופנועי מד"א שכבר פועלים בהרצליה. חובשי מד"א הרכובים על האופנועים מוזנקים על ידי מוקד הכוננים של מד"א במקביל לאמבולנסים ולניידות לטיפול נמרץ לעשרות מקרים בחודש על מנת להעניק טיפול רפואי ראשוני עד להגעת האמבולנס למקום

העיר שלי | שרון יונתן 21/02/2018

אתמול (שלישי,) במעמד ראש העירייה משה פדלון, מנהל מרחב ירקון במד"א דורי חיים, סגן מנהל המרחב אביחי חדד ועובדי ומתנדבי תחנת מד"א בהרצליה, נחנכו שני אופנועי עזרה ראשונה חדשים של מד"א שיסייעו להציל חיים בעיר.

חובשי מד"א הרכובים על האופנועים מוזנקים על ידי מוקד הכוננים של מד"א במקביל לאמבולנסים ולניידות לטיפול נמרץ לעשרות מקרים בחודש על מנת להעניק טיפול רפואי ראשוני עד להגעת האמבולנס למקום.
האופנועים החדשים מצטרפים לשלושה אופנועי מד"א שכבר פועלים בהרצליה. את האופנועים החדשים קיבלו המתנדבים בניהו תירם וגבריאל בן משה, שניהם מתנדבים מסורים שמקדישים את זמנם להצלת חיים.

מד"א מפעיל בנקודות ההזנקה בהרצליה ניידת טיפול נמרץ, 2 אמבולנסים, מאות מתנדבים, בני נוער, בוגרים ונאמני חיים שמשרתים את תושבי העיר סביב השעון במטרה להציל חיים.

פדלון אמר בטקס: "אני שמח שתושבי הרצליה יוכלו ליהנות משירות רפואי מיטבי עבורם".

מנהל מרחב ירקון במד"א, דורי חיים: "אנו פועלים ככל יכולתנו לצמצם את זמני התגובה להגעה לחולים ולפצועים, בין השאר באמצעות אופנועי עזרה ראשונה המצוידים בכל הציוד הרפואי החיוני המצוי באמבולנס. אני מודה לכלל המתנדבים במרחב שעוסקים בעבודת קודש במסירות ובמקצועיות".

חשבנו שיעניין אותך גם...
'הכו בפניו במהלומות אגרוף'
שומרת על איתנות כלכלית
שומרת על איתנות כלכלית
אישה נרצחה ברמלה
גופת צעירה נמצאה צפה מול חופי נתניה
גופת צעירה נמצאה מול חופי נתניה
תפריט פסח ברשת לחם ארז
לא רק מצה ומרור
מוקירים חדשנות
חברי סיעת מרצ רעננה. מימין: עדי דיאמנט, רונית ויינטראוב (יור הסיעה), דבי סלוצקי וצבי נדב
הערעור של מר"צ על התוספת בארנונה, ידון בוועדות
קידום מעמד הילד
קידום מעמד הילד